П'ятниця, 08 грудня 2017 11:04

Фото до матеріалу

Відео. В Івано-Франківську бійці АТО яскраво помстилися маршрутчику

Відео. В Івано-Франківську бійці АТО яскраво помстилися маршрутчику "Хапузі року" за загиблого побратима

В Івано-Франківську водій однієї з маршруток нагрубіянив матері загиблого бійця АТО і не повернув гроші, коли жінка попросилася вийти з автобуса.

Про це, як пише місцеве видання КУРС, повідомив місцевий активіст Олег Савчук, який став очевидцем конфлікту і зняв його на відео.

"Водій 35 маршруту Івано-Франківськ, з номерним знаком АТ 0825 АА, відмовився надавати послуги перевезення жінці з посвідченням про те, що її син - учасник АТО ... Після цього жінка оплатила проїзд вартістю 4 гривні, водій почав по-хамськи звертатися до цієї жінки ... говорячи про те, що її син не за нього воює, не за Україну і т. д. Після цього жінка попросила відкрити їй двері, тому що вона погано себе почуває через хамські звернення водія в її сторону. Водій двері не відчинив: "Я 450 гривень штрафу платити не буду", - розповів Савчук.

На наступний день, вранці 8 грудня, франківські учасники АТО вирішили поспілкуватися з водієм.

"Прошу знайомитись - це Сергій Федик "Хапуга року" за версією учасників АТО 
Відносно інциденту який стався вчора на маршруті 35, водій на камеру вибачився, водія звільнено, автобус зняли з маршруту та зобов'язали перевізника зробити кап.ремонт та 5000 гривень компенсації" , - написав глава ГО "Обласний союз учасників АТО" Андрій Долик на своїй сторінці в Facebook.

"Я вибачаюся перед усіма АТОвцями, перед мамою загиблого. Прошу вибачення. Надалі такого більше не повториться. Вибачте, будь ласка", - сказав водій маршрутки на відео.

Розкажи про це друзям

blog comments powered by Disqus