Неділя, 12 листопада 2017 12:36

Фото до матеріалу

Відео. Рівненський патрульний попросив міністра МВС Авакова дозволити поліції видавати «жовті картки» дебілам

Відео. Рівненський патрульний попросив міністра МВС Авакова дозволити поліції видавати «жовті картки» дебілам

Патрульний поліцейський із Рівного Іван Дейнега у Facebook опублікував звернення до міністра МВС Арсена Авакова з дивним проханням: дозволити поліцейським видавати довідку громадянам у тому, що вони – дебіли.

«Арсен Аваков, звертаюсь до вас, поможіть таким бідним поліцейським, як я, і всій патрульній поліції. Я хочу одне, щоб поліцейський мав право людям, які дебіли, видавати довідку, що вони – дебіли. І не говорити з ними.

Ви можете через Міністерство охорони здоров’я зробити спільний проект. Приїхав поліцейський, бачить, що дебіл – дав «жовту картку». Приїхав другий поліцейський,бачить, що в паспорті вклеєна «жовта картка» і розуміє, що там його компетенція вже закінчилась. Це все, що я хочу, бо тут працювати не можливо. З дебіла - до дебіла. Отака у нас робота», - говорить поліцейський.

Відео шокувало пересічних користувачів соцмережі. Хтось з впевненістю написав, що це фейк.
Однак відеозвернення виявилося правдивим. Речниця патрульної поліції Рівного Оксана Юрченко підтвердила, що на відео – працівник патрульної поліції Рівного. Проте наразі від коментарів утрималася, сказала, що в понеділок усе прокоментує очільник патрульної поліції міста.

Розкажи про це друзям

blog comments powered by Disqus