Вівторок, 19 грудня 2017 15:32

Фото до матеріалу

Відео. Львів. Порушниця → патрульному:

Відео. Львів. Порушниця → патрульному: "Щоб Ваші діти ніколи не мали подарунків і щоб у Вас взагалі не було дітей"

«Щоб Ваші діти ніколи не мали подарунків і щоб у Вас взагалі не було дітей» - слова порушниці патрульномуВчора увечері на проспекті Червоної Калини біля одного із торгових центрів патрульні помітили автомобіль Ford Fiesta, який стояв на місці для людей з інвалідністю і не мав жодних наліпок, які б дозволили це. До транспортного засобу підійшла жінка, яку патрульні попросили пред‘явити підтверджуючі документи, однак в неї їх не було. Манера спілкування жінки одразу перейшла в агресивний тон. Вона постійно намагалася образити патрульних.
Згодом, жінка сказала інспектору: «Я Вам хочу сказати одне, щоби Ваші діти подарунків не мали ніколи». Коли патрульний зазначив, що у нього не має дітей, громадянка вирішила на сказаному не зупинятися: «І не буде, і не буде (дітей)».
Патрульний:
- Ви мене проклинаєте?
Водійка:
- Звичайно.
Порушниця постійно повторювала, що вона не розгледіла розмітки хоч і стояла під знаком 5.38 (Місце для стоянки) з табличкою 7.17 (Інвалід) - це означає, що тут стоянка лише для людей з інвалідністю. Жінка отримала максимальний штраф за таке порушення – 1700 гривень.

Патрульна поліція Львова

Розкажи про це друзям

blog comments powered by Disqus