Вівторок, 11 квітня 2017 10:05

Фото до матеріалу

Відео. Історія жінки з Вінничини чіпляє до сліз

Відео. Історія жінки з Вінничини чіпляє до сліз

Тамара і її сестра працювали на ТЕС Ахметова в Ладижині, Вінницької області. Ще дуже молодими вони обидві захворіли на рак.

 

У сестри вирізали щитівку, і вона тримається, а у Тамари в 2013 році виявили рак грудей на ранній стадії. У диспансері у неї вимагали 3000 гривень, щоб вирізати пухлину і ще 7 тисяч, щоб зробити хіміотерапію. Куди вона тільки не зверталася за допомогою, але всі відмовили, її рання пенсія всього 1300 гривень, їй зараз всього 42 роки. Рак прогресував до 4-ої стадії і у неї метастази по всьому тілу.
Те, що я їду до неї СБУ дізналися з телефонних розмов і за 3 години до мене, о восьмій ранку, до неї вперше за весь час хвороби прийшли представники влади, які принесли 2 кілограми Ковбаси та 500 гривень, які передали перед телекамерами.
Якби я тільки дізнався про неї раніше, то можливо вона була б врятована і здорова. Те, що я бачив в Ладижині, де дуже багато онкохворих - це вбивство, вчинене олігархом і всім держапаратом, який знаходиться у нього на службі, і плювати вони хотіли на Тамару та інших громадян, яким формально служать.

Mikheil Saakashvili

Розкажи про це друзям

blog comments powered by Disqus