Вівторок, 10 жовтня 2017 13:21

Фото до матеріалу

Відео.

Відео. "Олег, винєси козла! Недава..! Винєси козла!...." Ірина Луценко прокоментувала свої сканадальні вислови у Верховній Раді

Представник президента в парламенті Ірина Луценко не шкодує про те, що під час сутичок в Раді 5 жовтня кричала депутату від БПП Олегу Недаві, щоб він «виніс козла», маючи на увазі нардепа від «Свободи» Юрія Левченка

Про це Ірина Луценко заявила в ефірі одного з українських телеканалів та розповіла деталі інциденту.

«Уявіть собі ситуацію: збурений зал, Левченко несамовитий у момент, який тримає свої руки на шиї майже в Геращенко. Вона одна – насідає на неї повністю. Соболєв вириває мікрофони, «Батьківщина» спонукає наших депутатів до бійки. Левченко насідає над Іриною Геращенко. Вона єдина, яка утримує, фактично, ситуацію під контролем, показуючи, що трибуна працює – парламентське місце, де проводиться засідання, працює. Вона готова працювати далі», – описала ситуацію Луценко.

При цьому вона заявила, що її слова були спрямовані на захист віце-спікера Ради Ірини Геращенко.

«І ми розуміємо, що він (Юрій Левченко – ред.) в екстазі може дійти до рукоприкладства. Жодної хвилини не шкодую про вислів, жодної хвилини не шкодую, що я викрикнула «викиньте його звідти». (…) Він фактично визнав, що він готовий був до спалення, до агресивних дій, до знищення, фактично, парламентаризму в Україні. (…) Фактично, це був захист віце-спікера. Це був захист подруги, це був вислів емоційний. Жодним чином не шкодую і не збираюсь забирати слова назад», – додала нардеп.

Нагадаємо, представник президента в парламенті Ірина Луценко в ході сутичок в Раді 5 жовтня кричала депутату від БПП Олегу Недава, щоб він «виніс козла», маючи на увазі нардепа від «Свободи» Юрія Левченка.

 

Розкажи про це друзям

blog comments powered by Disqus