Понеділок, 10 квітня 2017 21:08

Фото до матеріалу

Відео.

Відео. "Нас багато! Разом і до кінця!" У Харків вирушила підтримка

Національний Корпус Дніпро та Запоріжжя вирушили на підтримку побратимам в місто Харків.

 

Сьогодні вранці почалася безстрокова блокада росіського ''Сбербанку'', банку держави-агресора, що на третій рік війни продовжує заробляти гроші на крові наших солдат і тяжкій праці звичайних українців. Представники Національного Корпусу зустріли очікувану реакцію правоохоронців - мразота в формі, яка три роки тому била патріотів на Майдані, не змінює свої методи, змінює лише шеврони та форму, підлаштовуючись під ситуацію та чергового ''господаря''. Десять наших друзів з Харкова травмовані та побиті кийками.

Ми попереджаємо владу та правоохоронців. Нас багато. Ми молоді та готові діяти. Ми готові до смерті стояти за свою ідею та один за одного. Вдаривши одного нашого друга, чекай, що завтра до тебе приїдуть запитати за це сотні і тисячі патріотів з усіх куточків України. Ми не відступимо.

Напевно, дізнавшися про наш візит, правоохоронці вирішили більше не заважати харківським патріотам. Блокада російських банків продовжується і досягне своєї мети - ми виженемо фінансових терористів з України.

Разом і до кінця!

#Національний_корпус #Дніпро #Харків #Запоріжжя #RusBankOver

Денис Котенко

Розкажи про це друзям

blog comments powered by Disqus