П'ятниця, 10 листопада 2017 22:04

Фото до матеріалу

Відео. Голові НАЗК пані Корчак сьогодні ввечері нанесли несподіваний візит

Відео. Голові НАЗК пані Корчак сьогодні ввечері нанесли несподіваний візит

Співробітники Національного антикорупційного бюро проводять обшуки в будинку голови Національного агентства із запобігання корупції Наталії Корчак , повідомляє "Прямий".

Як заявила "Прямому" сама Корчак, дії детектива НАБУ, що здійснює обшук, є неправомірними, і таким чином голова бюро Артем Ситник намагається здійснювати тиск на НАЗК.

«Ще раз кажу, що дії детектива на сьогоднішній день є неправомірними. І вже є чітка позиція Антикорупційної прокуратури в цій частині. Але я хочу звернути увагу, що пан Артем Ситник таким чином намагається здійснювати тиск на НАЗК. Тому що йому дуже не хочеться, щоб НАЗК склав адмінпротокол, що пов'язаний з корупцією. Тобто він вчинив певні дії в умовах реального конфлікту. Так і адмінпротокол, який пов'язаний з невиконанням його обов’язку дати на запит національного агентства відповідну інформацію», - вказала вона.

За словами Корчак, у законі про запобігання корупції чітко зазначено (стаття 12), що НАЗК має право запитувати у НАБУ інформацію в межах проведення перевірки.

«Перший лист пану Ситнику ми направили 18 вересня. І після того ми два рази зверталися, три рази зверталися. Але в межах цього періоду часу 5 жовтня проти мене було порушено кримінальну справу. Я вважаю, ці дії були здійснені для того, щоб ще раз дискредитувати, ще раз пропіаритись і відволікти увагу і зробити з себе жертву в частині того, що він дійсно порушив вимоги закону про запобігання корупції. І для того, щоб прийти і дати пояснення – ми офіційно навіть розміщали відповідну інформацію – вони незаконно проводять певні дії", - зазначила вона.

Розкажи про це друзям

blog comments powered by Disqus