Четвер, 29 грудня 2016 18:47

Фото до матеріалу

Українська сторона передала бойовикам

Українська сторона передала бойовикам "ДНР" 15 осіб (ФОТО)

Украінська сторона передала в односторонньому порядку , як жест доброї волі, як гуманітарну акцію, 15 осіб, що здійснили злочини , задля розблокування процесу звільнення заручників. Президент , СБУ, мінська група шукаємо кроки задля звільнення заручників, ми готові до компромісу, аби тільки звільнити хлопців.
Серед переданих представникам ОРДЛО осіб 6 жінок, також є літні люди і ті, хто мать хвороби.
Це жест доброї волі напередодні Різдва і новорічних свят , і ми чекаємо на милосердя та гуманізм іншої сторони, якщо вони знають, що таке гуманізм і милосердя. На передачі 15 осіб були мами і дружини українських заручників, священники, які звернулися до представників РФ і ОРДЛО звільнити хлопців, проявити милосердя! Іх слова , іх звернення, іх молитви бути милосердними і відпусти хлопців неможливо було слухати без сліз.
Представники ОРДО пообіцяли, що до нового року будуть випущені підлітки, що іх утримують в буцегарні за " диверсії і тероризм". Але ми очікуємо звільнення хлопців- і апелюємо до Москви і Кремля проявити гуманізм, відпустити заручників, що іх утримують в ОРДЛО і в Москві.

Iryna Gerashchenko

Розкажи про це друзям

blog comments powered by Disqus