Понеділок, 21 грудня 2015 23:41

Фото до матеріалу

Терпець урвався, хай буде Шторм. Азов став на захист зґвалтованої дівчини.

Терпець урвався, хай буде Шторм. Азов став на захист зґвалтованої дівчини.

ЗАЯВА ЩОДО ПОДІЙ У КРАСНОКУТСЬКУ


4 листопада у смт. Краснокутськ (Харківська обл.) була жорстоко зґвалтована та вбита 15-річна дівчинка. У скоєнні тяжкого злочину підозрюються 4 особи. Проте, через покривання місцевим керівником поліції, справу спробували «зам’яти».

Ще не так давно наша країна спостерігала за Врадіївською ходою та розстрілами на Майдані. Ми спромоглись перемогти злочинну владу, проте на заваді подальшому очищенню та державному будівництву став напад РФ на Україну.

Вектор, що був обраний нашим народом за останні роки однозначний – влада має бути оновлена та очищена від перевертнів. Система Януковича не має права на будь-які шанси свого існування в новій країні.

19 грудня краснокутці повстали проти свавілля місцевої кліки і оголосили акцію Народного гніву. На заклик місцевої громади долучився і Цивільний корпус АЗОВу. Високий градус кипіння настроїв мешканців Краснокутська призвів до застосування каміння та коктейлю молотова, що були націлені на будинок очільника місцевої поліції.

Ми не схвалюємо подібних дій, але цілком розуміємо, що у тих умовах, єдиним голосом народу, що прагне аби його почула влада – стала сила. І ця сила має ім’я – народ. Все, що сталось у Краснокутську – це протидія черговій раковій пухлині, що прокинулась після революції та люстрації у час війни та економічних проблем у нашій Державі.

Будь-які виправдання злочинців та будь-які спроби зам’яти цю справу будуть вказувати на повернення тих, хто останні десятиріччя паразитував і створював кримінальну систему в органах влади. Лише чесний та відкритий суд має поставити крапку у цій справі.

Цивільний корпус АЗОВ і надалі буде підтримувати тих хто шукає правди і бореться із залишками перевертнів у нашій Україні.

Прес-центр Азову

 

Розкажи про це друзям

...