Четвер, 28 квітня 2016 19:18

Фото до матеріалу

Скільки коштує отримати громадянство в різних країнах

Скільки коштує отримати громадянство в різних країнах

Громадянство іншої держави можна отримати за гроші. А точніше - за інвестиції. Швейцарська компанія Henley & Partners визначила країни, в яких цей процес налагоджений найкраще.

Великобританія. Слід вкласти 2 млн фунтів стерлінгів в британську економіку. Через п'ять років інвестор отримує постійний вид на проживання. Ще через рік - може подати заявку на громадянство. За 10 млн фунтів громадянство надають за два роки, за 5 млн - через три роки.

Португалія. "Золотий вид на проживання" надають тим, хто вклав 1 млн євро. Необхідно створити не менше 10 робочих місць. Або купити нерухомість на 500 тис. Євро. Тоді на шостий рік життя в Португалії можна подати заяву на громадянство. На території країни при цьому досить бувати сім днів на рік.

США. Програма імміграції для інвесторів існує з 1990 року. Треба заснувати бізнес. Або інвестувати в уже існуючий американський $ 1 млн, з створенням як мінімум 10 робочих місць для громадян США. Через п'ять років можна претендувати на американський паспорт.

Болгарія. Дозвіл на постійне проживання дають за інвестиції 512 тис. Євро. Через рік буде громадянство.

Кіпр. З квітня 2014-го Кіпр вдвічі знизив вартість свого громадянства. Найбільш раціональний спосіб отримати кіпрський паспорт - купити нерухомість на 2,5 млн євро. Вона повинна залишатися у власності інвестора на весь час володіння паспортом. Або інвестувати в бізнес від 5 млн євро.

Мальта. За громадянство доведеться заплатити 650 тис євро до Фонду національного розвитку. А також придбати нерухомість на 350 тис. Євро і цінні папери на 150 тис євро.

Коста-Ріка. Спочатку доведеться отримати дозвіл на постійне проживання. Для цього - інвестувати в бізнес або нерухомість не менше $ 200 тис. Громадянство дають після п'яти років законного проживання в країні.

Домініка. Треба інвестувати в економіку $ 100 тис. Ці гроші уряд направить на фінансування соціального сектора, розвиток туризму, сільського господарства.

Україна. Щоб отримати український паспорт, іноземець повинен вкласти в економіку $ 100 тис.

Віче за матеріалами: gazeta.ua

Розкажи про це друзям

...