П'ятниця, 06 травня 2016 13:04

Фото до матеріалу

Екс-міністра Е.Ставицького затримано в Ізраїлі при спробі вильоту до Росії

Екс-міністра Е.Ставицького затримано в Ізраїлі при спробі вильоту до Росії

Екс-міністр енергетики і вугільної промисловості Едуард Ставицький був затриманий в Ізраїлі при спробі вильоту до Російської Федерації.
 
 Затримання здійснювалося співробітниками "Шабак" – служби безпеки Ізраїлю. Відомо, що колишній міністр Едуард Ставицький намагався вилетіти до Російської Федерації як громадянин Ізраїлю Натан Розенберг.
 
Після затримання в аеропорту Ізраїлю, вдома у Е.Ставицького було проведено обшуки, в ході яких було вилучено закордонні паспорти Е.Ставицького- Н.Розенберга, 400 тисяч доларів США, 200 тисяч євро, коштовності та годинники на загальну суму 500 тисяч доларів США.
 
За інформацією співрозмовника, співробітники служби безпеки Ізраїлю проводили спецоперацію в рамках кримінальної справи проти Е.Ставицького-Н.Розенберга за фактом легалізації (відмивання) ним коштів та іншого майна, здобутих злочинним шляхом на території України.
 
Таким чином, спецслужби Ізраїлю вважають достатніми докази неправомірних дій з боку Е.Ставицького, зібраних правоохоронними органами України.
 
Як раніше повідомлялося, головний військовий прокурор України Анатолій Матіос передав Міністру юстиції Ізраїлю запит ГПУ про вручення повідомлення про підозру Е. Ставицькому. В свою чергу, ізраїльська сторона в особі Міністра юстиції запевнила у організації розгляду вказаного клопотання у найкоротші строки.
 
Нагадаємо, сьогодні 6 травня, в Солом’янському суді намагатимуться закрити кримінальне провадження проти Е.Ставицького.
 
Віче за матеріалами: УНН

Розкажи про це друзям

blog comments powered by Disqus