Субота, 27 серпня 2016 19:55

Фото до матеріалу

У Слов'янську демобілізований боєць АТО освоює фермерський бізнес

У Слов'янську демобілізований боєць АТО освоює фермерський бізнес

Психологи стверджують, що після повернення додому багато бійців АТО так чи інакше стикаються з поствоєнні синдромом. Хтось долає його і повертається до мирного довоєнного життя, хтось занурюється в депресію, а хтось - створює власну справу з нуля. Знайомтеся - Василь Авраменко - колишній учасник АТО і початківець фермер зі Слов'янська.

Василь Авраменко демобілізувався зі Збройних Сил України в квітні цього року після одного року служби. Зараз він живе і працює в селищі Червоний Молочар, недалеко від Слов'янська.

Повернувшись додому, боєць АТО серйозно вирішив займатися фермерством.

До служби в ЗСУ Василь працював газоелектрозварником і потроху вирощував овочі, але як такого досвіду ведення сільського господарства не було. Зате було бажання.

Після року служби в Слов'янську і під Донецьком Василь повернувся додому і став на облік в Слов'янському Центрі зайнятості.

Під час двотижневого профнавчання на базі «Донецького центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» в Краматорську Василь ознайомився з азами підприємницької діяльності.

- Співробітники нашого міського Центру зайнятості мені дуже допомогли. Вони підказали, як створити бізнес-план, зареєструватися як приватний підприємець.

Отримавши одноразову допомогу по безробіттю для започаткування власної справи, чоловік придбав сільськогосподарську техніку (трактор, плуг, культиватор, причіп) і почав втілювати задумане в життя.

Початківець фермер скромно хвалиться своїми досягненнями: показує город, засаджений картоплею, кукурудзою, буряком, баштанними. У невеликому сараї - сім свинок:

- Уже й корми їм закупив, - посміхається Василь.

За всім цим добром чоловік доглядає сам. У перспективі - отримання двох «атошних» гектарів землі, буріння свердловини і створення повноцінного фермерського господарства:

- Отримаємо з братом землю і будемо займатися справою до душі.

Віче за матеріалами: Діловий Слов'янськ

Присоединяйтесь к нам в социальных сетях.

YouTube - http://qoo.by/qdJ

ВК - http://goo.gl/qGaC6U

Facebook Украина - https://www.facebook.com/vichenet

Facebook Россия - https://www.facebook.com/YSNYouTube

Твитер - https://twitter.com/MaestrokbuПриєднуйтесь до нас в соціальних мережах.

YouTube - http://qoo.by/qdJ

ВК - http://goo.gl/qGaC6U

Facebook Украина - https://www.facebook.com/vichenet

Facebook Россия - https://www.facebook.com/YSNYouTube

Твитер - https://twitter.com/Maestrokbu

Розкажи про це друзям

blog comments powered by Disqus