Середа, 13 липня 2016 09:06

Фото до матеріалу

Обережно - шахраї: ось що потрібно знати, якщо ви платите карткою в магазинах і ресторанах! (ФОТО)

Обережно - шахраї: ось що потрібно знати, якщо ви платите карткою в магазинах і ресторанах! (ФОТО)

Багато людей стають жертвами злочинців, які зчитують дані з їх банківських карт, щоб потім вкрасти їхні гроші.

Скіммінг - справа не нова, але раніше їх накладали тільки на банкомати, а сьогодні раз у раз підсовують вам і в магазинах, і в ресторанах, пише ggtnews.com.

Персонал ресторанів і магазинів, наприклад офіціанти і касири, часто працюють в зв'язці з злочинцями і забезпечені кишеньковими пристроями для скіммінгу.
Ці портативні пристрої часто нагадують звичайні, звичні вам термінали, але у них все ж є невеликі відмінності. Щоб не стати жертвою скіммінгу, важливо знати різницю між реальним терміналом для оплати і скиммером.

 

Крім того, скіммер, який злодії можуть прикріпити в одну мить на картковий термінал, блокує підсвічування поля для введення PIN-коду.

Кілька днів тому виробник карткових терміналів Ingenico випустив керівництво про те, як розпізнати скіммер на карткових терміналах Ingenico iSC250. Це саме "стандартне" пристрій для зчитування даних з банківських карт.

Ось рекомендації компанії-виробника терміналів:
"Для того, щоб накладка скиммера відповідала розміру терміналу POS [-пункт продажу], вона повинна бути довшою і ширшою, ніж сам пристрій".
"Тому термінал з накладкою-скімерів помітно більшого розміру, ніж справжній термінал POS. Це основна ідентифікує характеристика пристроїв для зливу інформації.

 

Крім того, скіммер, який злодії можуть прикріпити в одну мить на картковий термінал, блокує підсвічування поля для введення PIN-коду.

 

Накладний пристрій-скіммер також блокує зелений світлодіод, який підсвічується під час зчитування безконтактної карти.

У скімерів є власні крихітні магнітні головки. Вони допомагають швидко зчитувати дані, коли клієнт проводить карткою по магнітній смузі. Отже, ці маленькі головки часто заважають зчитування магнітних карт на цьому пристрої. Тому термінал зі скімерів може працювати трохи повільніше, ніж звичайний.

Компанія Ingenico пише:
"Конструкція скиммера іноді заважає магнітній смузі зчитувати дані, що призводить до більшої кількості збоїв при читанні".
І, нарешті, у всіх касових терміналів є прикріплений до них стилус, який клієнти використовують, щоб ставити підпис після зчитування карти. Накладка-скіммер на модель iSC250 не дозволяє нормально розмістити цей стилус.

Можливо, розміщення такої інформації онлайн підштовхне шахраїв поліпшити свій продукт і зробити ці відмінності менш помітними. Проте, будь-яке вдосконалення потягне за собою подорожчання скімерів.

 Зараз скіммер на термінал iSC250 (саме такий ви бачите в ресторанах і магазинах) продається в роздріб за кілька сотень доларів за штуку - і це без електроніки, необхідної, щоб збирати і зберігати дані карт.
Важлива авансова вартість цих пристроїв, тому що у шахраїв немає гарантії, що вони зможуть відновити свої скімери, якщо підступ розкриється.
У будь-якому випадку, чим більше людей знають про те, як виглядають ці шахрайські пристрої, тим більш імовірно, що злодії будуть розорені, намагаючись відновити їх.

Розкажи про це друзям

blog comments powered by Disqus