Вівторок, 22 грудня 2015 19:45

Фото до матеріалу

22.12.2015 США розширили санкції проти Росії.

22.12.2015 США розширили санкції проти Росії.

У вівторок США розширили санкції відносно Росії, додавши в обмежувальний перелік 34 фізичних та юридичних особи. Про це повідомляється на сайті Міністерства фінансів США.

Розширені були як "чорний", так і секторальний списки. У новий список санкцій потрапили наступні кримські компанії: Ялтинська кіностудія, Массандра, Азовський лікеро-горілчаний завод, завод шампанських вин "Новий світ", Юніверсалавіа та ін.

Також США ввели санкції відносно сервісу Яндекс.Деньги. Під дію обмежувальних заходів також потрапили такі російські банки, як Інресбанк, Генбанк, Морський банк та інші.

Крім того, в список секторальних санкцій (зі значно менш суворими обмеженнями) додані "дочки" Сбербанку, ВТБ, Ростеха, у тому числі ВТБ 24, Sberbank Europe AG.

У список фізичних осіб були включені двоє громадян України - екс-міністри часів президента Віктора Януковича Дмитро Табачник (очолював Міністерство освіти і науки) і Віталій Захарченко (очолював МВС). Також до переліку потрапив один з лідерів "ЛНР" Владислав Дейнего.

"Сьогоднішні кроки спрямовані на підтримку прихильності США з пошуку дипломатичного розв'язання кризи в Україні шляхом підтримки наших санкцій проти Росії", - йдеться в заяві Мінфіну.

Нагадаємо, прийняте 21 грудня рішення ЄС про продовження на півроку санкцій проти РФ сьогодні набуло чинності. Рішення про продовження санкцій було опубліковано в "Офіційному журналі" Євросоюзу.

За матеріалами Кореспондент.нет

Розкажи про це друзям

blog comments powered by Disqus