Субота, 16 вересня 2017 20:38

Фото до матеріалу

"Чи розуміє пан Волкер...?" Дмитро Гордон задав влучне питання спеціальному представнику Держдепу США з питань України

Спеціальний представник Державного департаменту США з питань України Курт Волкер, відповідаючи на запитання журналіста Дмитра Гордона про агресію Росії, нагадав слова американського президента Рональда Рейгана про "мир через силу".

Росія не дотримується демократичних стандартів і захоплює території своїх сусідів. Про це спеціальний представник Держдепартаменту США з питань України Курт Волкер сказав на 14-й щорічній зустрічі Ялтинської європейської стратегії (YES) 16 вересня в Києві, відповідаючи на запитання засновника інтернет-видання "ГОРДОН" Дмитра Гордона. Трансляцію заходу вів телеканал "112 Україна".

"Один із найкращих американських президентів Рональд Рейган називав Радянський Союз імперією зла. Чи розуміє пан Волкер, що Росія зараз є імперією зла? Що вона постійно обманює своїх партнерів і що до неї може бути лише один підхід – із позиції сили?" – звернувся до спецпредставника журналіст.

Волкер у відповідь процитував інші слова Рейгана: "Мир через силу".

"Думаю, саме про це нам треба думати. Ще важливіше зосередитися на тому, хто ми такі і як досягти наших цінностей: верховенства права, безпеки, вільної економіки..." – заявив він.

Спецпредставник Держдепартаменту вважає, що Росія зараз далека від таких ідеалів і "більше того – захопила частину території Грузії та України".

"Тому ми маємо бути уважними й чітко розуміти, за що боремося", – підкреслив Волкер.

Рекомендуємо до перегляду: Венедиктов Первый канал отдыхает

Розкажи про це друзям

blog comments powered by Disqus