Понеділок, 06 березня 2017 13:15

Фото до матеріалу

У Держдепі США відреагували на

У Держдепі США відреагували на "справу Насірова"

У Держдепі США заявили, що дії українського громадянського суспільства, яке бореться за прозорість резонансних судових процесів, "надихають"

На фоні затягування процесу по справі відстороненого від обов'язків глави ДФС Романа Насірова  прес-служба американського посольства заявила про те, що необхідність створення антикорупційних судів в Україні стає "очевидною". Про це дипломати США написали в Twitter відомства, поставивши в тег посилання на Національне антикорупційне бюро.

"Необхідність створення незалежного антикорупційного суду очевидна і стає все більш актуальною", - заявили в американському посольстві.

При цьому, на думку дипломатів зовнішньополітичного відомства США, дії українського громадянського суспільства, яке закликає до ефективного і прозорого правосуддя щодо керівництва ДФС і інших антикорупційних процесів, "надихають".

 

1 лютого Верховна Рада  зареєструвала  законопроект про створення антикорупційногосуду. Проектом закону пропонується створити Вищий антикорупційний суд з 70 суддів,якому підслідні всі справи НАБУ і САП. Глава бюро Артем Ситник заявив, щоантикорупційний суд можна створити до кінця 2017 року.

Розкажи про це друзям

blog comments powered by Disqus