Що таке Віче НСН

Відповідь на часті запитання, у загальному форматі.

Абсолютно не важливо, хто першим почав всю цю справу, але важливо що на сьогодні може отримати користувач від Віче НСНОперативна, перевірена  інформація, в більшості випадків ми випереджаємо офіційні ЗМІ, завдяки прямим повідомленям від читачів, та власним алгоритмам пошуку. Можливість безкоштовно та оперативно опублікувати майже любу інформацію, іноді просто страшно. Спілкування, та листування ведемо виключно через сторінку у Facebook.

Наші задачі, та цілі. 

Вересень 2016 року.

  • старт англомовної версії українських новин, та їх поширення у мережі Інтернет.
  • старт російської “Антипутінскької”  версії новин, та поширення їх у російських соціальних спільнотах, маємо працювати не тільки на своїй території.

Початок 2017 року.

  • мати 500 000, читачів Facebook, по переглядах матеріалів сайту вийти на перше місце в Україні.
  • відкрити безкоштовну школу журналістики в Україні, та надати її випускникам вільний доступ до нашої платформи, з можливістю монітезувати свої репортажі, та публікації. (Система яка не фінансує сама себе приречена на залежність, саме тому платформа має генерувати гроші за перегляди для авторів).  

Чому так, і взагалі навіщо, це потрібно.  

Майже всі Українські ЗМІ належать Олігархам, або провладним силам. За таких умов, вони завжди будуть нав’язувати населенню України,  свою точку зору, говорити про справжню “Свободу Слова”, без незалежних ЗМІ в Україні не має ніякого сенсу. Якщо узагальнити, то на сьогодні в інформаційному полі маємо такі проблеми.

  • Продажність (Закритість для, або доступні тільки для обмеженого кола осіб).
  • Тотальне нехтування авторським правом.

В більшості випадків проблема простої людини, громадянина України не буде почута ні на жодному джерелі вище згаданих ЗМІ.

Один невеликий приклад:  Терпець урвався, хай буде Шторм. Азов став на захист зґвалтованої дівчини.

4 листопада 2015 у смт. Краснокутськ (Харківська обл.) була жорстоко зґвалтована та вбита 15-річна дівчинка. У скоєнні тяжкого злочину підозрюються 4 особи. Проте, через покривання місцевим керівником поліції, справу спробували «зам’яти». На сполох першими почали бити громадські активісти, загальними зусиллями незалежних ЗМІ, до справи вдалося привернути увагу, але не на довго, на разі проблему знову замовчують.

Нехтування авторським правом.

Усі без виключення ЗМІ мають свої канали на YouTube, досить часто вони публікують відео яке їм  не належить. Для простої людини можливо це не є проблемою, але це проблема для автора, який через таку роботу втрачає можливість розвитку, і головне (в даному випадку ) наші бійці реально не бачать більшості відгуків, від співгромадян. Наприклад: Солдатське відео. Екіпаж БМД-1, під час атаки. Без купюр. Це відео, скачали та опублікували на різних канал усі кому не лінь, а автору залишилася лише невелика частина, як відгуків так і грошей від переглядів.

Загалом в Україні, ще досить низька культура по відношенню до авторського права, не рідко бачимо як користувачі закачують чужі відео, фото в соц.мережі.

Хочемо, щоб кожний гарний вчинок простого Українця отримував розголос.

Наприклад: Герой дня ! Андрій Подольський. Цю країну не перемогти !

Зміни ситуацію може лише відкрита конкурентна боротьба.

Наша задача створення незалежного інформаційного ресурсу, який буде опиратися виключно на активних користувачів в мережі Інтернет, та доходи отриманні від розміщення реклами, та можливо анонімна допомога людей які нас читають. Анонімно, тому що, вважаємо це гарантією нашої незалежності. Отримані доходи будуть розподілятися між авторами, та мотивувати для подальшої роботи.

На сьогодні маємо суспільство яке стомилося боротися з вітряними млинами, тому на сьогодні надія тільки на активну частину, які хочу впливати на зміни.  

Головні принципи на які ми спираємося.

Кожен користувач може стати автором, та публікувати свої новини, статті, матеріали на сайті, але при умові виконання загальних правил, та дотримання культурних норм цивілізованого суспільства.

Автором може стати люба людина, яка в змозі пройти невеликий технічний тренінг. Початкові вимоги базові, на рівні знання програм Microsoft office, та мати проукраїнську позицію. (Масово відкрити доступ для публікації не зможемо через технічні обмеження, на все свій час. )

Фактично будуємо соціальну платформу для новин, яка буде інтегрована у глобальні світові соц.мережі. Саме завдяки такій платформі зможемо надати слово усім бажаючим, допомогти творчим людям та Українському бізнесу донести інформацію про свої здобутки, та новинки. Сьогодні усі хто не має грошей, пробитися до людей зі своїми ідеями та розробками не в змозі через велику вартість рекламних послуг.

Нам лише один рік, і найбільшим досягненням яке ми сьогодні маємо це наші читачі, нас вже 27 307 чоловік.

Дякуємо за те, що Ви з нами ! https://www.facebook.com/vichenet