П'ятниця, 08 вересня 2017 11:28

Фото до матеріалу

Відео.

Відео. "Рускіє паспорта там надо давать!" На РосТВ здійняли істерику через "переслідування всього російського в Україні"

Включайте відео, знаю, гидота, але мусите це бачити і чути.

На ньому ведуча російського телебачення Єкатєріна Стріженова, друга після Леніна вічна мумія ватної пропаганди та агітації. В ефірі першого російського каналу вона веде передачу "Врємя покажет" ще з якимось гобліном-алкашом мені наразі невідомим. В студії потєшний украінєц Вадім Карасьов, який типу за нас, але його всі інші гості хіба що в сечі не купають, вчителька ніби-то з Дніпра, яку звільнили за те, що не захотіла викладати українською, Чалєнко, ви навіть вже не пам’ятаєте, хто це, я взагалі думала, що він десь пішов в будинок профспілок іф ю ноу вот ай мін, а він на Росії ходить за рускій язик вболіває.

Тема програми - "Чому в Україні переслідують все російське?"

Там, серед іншого параду уродів, дєжурне кодло читає фейсбук Євген Криницький і жваво обговорює весь набір пропагандистських меседжів про нацистів, хунту, мишебратьев, унічтоженіє рускіх та іншу гидоту.

"Нічєго нормального в пєрєводє рускіх школ на украінскій нєт, ето нєнормально!"

"Даже на окупірованних тєріторіях трі класа на родном язикє учілісь, чтоб чітать нацистскіє лістовкі"

Ви хотітє прєвратіть людєй, ставших украінцамі по історічєской случайності, в украінцев по крові"

"Рускіє паспорта там надо давать!"

"Созданію нєзавісімого государства Украіна мєшают історія, культура, часть насєлєнія, значітєльная часть насєлєнія, так может ето ви питаєтєсь строіть свойо государство на чужой тєріторіі? Может ви питаєтєсь строіть свойо государство на нашей зємлє?" (аплодісмєнти)

Перший російський канал не дуже задоволений політикою Херсонського обласного управління освіти. І цим самим обурений голова Херсонської обласної ради від партії "Батьківщина" Владислав Мангер. Звісно, що він поки не дозволяє собі говорити про чужу територію, де ми будуємо свою державу, але нейтральніші меседжі вже озвучує.

В зв’язку з цим у мене виникає питання. Якщо сьогодні ми дозволимо заради будь-якої мети, хоч я не можу собі уявити, що може бути за така світла ціль, аби терпіти подібну ганьбу, то все одно лишається загадкою доцільність політичної присутності Владислава Мангера.

Навіщо нам слухати російську прокладку Мангера, давайте вже одразу спитаємо, що думає про наші школи і українську мову інший Владислав. Сурков прізвище.

Kateryna Handziuk

Розкажи про це друзям

blog comments powered by Disqus