Неділя, 16 квітня 2017 12:57

Фото до матеріалу

Журналіст Анастасія Станко:

Журналіст Анастасія Станко: "Неймовірний збіг просто. Знову!"

Неймовірний збіг просто. Знову.

Беркутівець Гончаренко спочатку, неймовірний збіг, не попав в СІЗО за злочини 18 лютого 2014 на Майдані. І, неймовірний збіг, далі працював в харківській міліції. І навіть, неймовірний збіг, встиг разом з двома своїми підлеглими Володимиром Ріякою та Олександром Костюком (двоє останніх до останнього працювали вже в новій поліції) в січні 2015 року на блокпосту в Пісочині в харківській області кілька разів кинути Константин Реуцкий на землю при перевірці документів і зробити якісь маніпуляції руками з його обличчям, котрі нагадували намагання розірвати йому рот, мене ж штовхали і намагались вибити телефон, коли я їх знімала, ну і так - флешку, яку вони вкрали з нашої камери - вони досі не повернули.


Гончаренко за ці дещо непритаманні як для прописаного набору дій поліцейського рухи був відсторонений на час розслідування, але, неймовірний збіг, нагороджений під час відсторонення за затриману ним на тому ж Пісочині незаконну ніби то зброю. І, неймовірний збіг, з "героями" рятівниками навіть сфотографувався Антон Геращенко (і весь цей цирк був лише для того, аби довести, що журналісти щось не розібрались і самі були винні, а беркут то герої)


Врешті Гончаренко був затриманий в 2016 і за Майдан, і за нашу з Костею справу, але, попри наполягання прокурорів, що є ризик втечі суд постійно хотів випустити Гончаренка з-під варти, і випускав, прокурори знову затримували за неявку до слідчого і наводили нові аргументи ризиків втечі, але, неймовірний збіг, судді знову відпускали.
І от останній неймовірний збіг - Гончаренко втік в Росію
Nnn:0 на стороні Авакова і ко
P.S. Але що реально прикро, що коли ми встигали і могли ходити на суд, суддям якось було не з руки випускати, як тільки журналістів не було - Гончаренка і ко одразу відпускали.
Цікаво, не буде заяв, як з генералом Гриняком, що Беркутівці патріоти Майдану і були на світлій стороні.


Прокуратура реально билась до останнього.


І подивіться на відео на ці "невинні" обличчя - просто ангели. Не вірити їм неможливо просто.

 

Nastya Stanko

Розкажи про це друзям

blog comments powered by Disqus