Вівторок, 14 березня 2017 18:52

Фото до матеріалу

Відео. 14.03.2017. Петро Порошенко: Жодної торгівельної діяльності з захопленими підприємствами на окупованих територіях

Відео. 14.03.2017. Петро Порошенко: Жодної торгівельної діяльності з захопленими підприємствами на окупованих територіях

«Наша спільна позиція полягає в тому, щоб повернути під український суверенітет території, які зараз знаходяться під окупацією», - сказав Президент під час зустрічі з Міністром закордонних та європейських справ Люксембургу Жаном Ассельборном.

«Є, на жаль, інші сценарії, які розробляються не в Україні і не в Європейському Союзі. Вони полягають в тому, щоб відрізати ці території, закрити кордони вздовж лінії зіткнення, подарувати ці території агресору», - зазначив Глава держави.

Президент підкреслив, що через провокативні дії Росії відбувається загострення ситуації на Донбасі. Так, Глава держави нагадав, що РФ визнала фейкові документи так званих «ДНР» та «ЛНР», пізніше відбулося захоплення українських підприємств, які працювали в правовому полі України – сплачували податки, виплачували зарплату в гривнях. «Після захоплення цих підприємств ми не можемо мати жодних торгівельних відносин з цими «конфіскованими» підприємствами. Ми не будемо дозволяти жодної їхньої діяльності. І просимо підтримки цих рішень, в тому числі шляхом посилення санкцій ЄС проти Російської Федерації, яка дозволила це брутальне порушення міжнародного права», - наголосив Петро Порошенко.

Адміністрація Президента України

Розкажи про це друзям

blog comments powered by Disqus