Субота, 02 грудня 2017 17:47

Фото до матеріалу

Пост Анатолія Гриценка про Генпрокурора Луценка набирає популярності у Мережі

Пост Анатолія Гриценка про Генпрокурора Луценка набирає популярності у Мережі

Публічно розголошуючи інформацію про людей, які працюють під прикриттям, і називаючи прізвища свідків, що перебувають під захистом держави, генпрокурор України Юрій Луценко "свідомо закликає кілерів до дії", зазначив екс-міністр оборони України, колишній нардеп Анатолій Гриценко.

Генеральний прокурор України Юрій Луценко захищає "жадібних і ненажерливих" від тих, хто під прикриттям займається боротьбою зі злочинністю. Про це у Facebook заявив екс-міністр оборони України, колишній народний депутат Анатолій Гриценко.

"Яким же негідником треба бути, щоб на всю країну розголосити інформацію про правоохоронців, які викривають злочини, працюючи під прикриттям?! А раніше той самий персонаж привселюдно називав прізвища людей із категорії "спеціальних свідків під захистом держави", які уклали угоди зі слідством і почали давати покази на злочинців. Він що, не розуміє, що тим самим ставить їхнє життя і життя їхніх родин під загрозу? Чи свідомо закликає кілерів до дії?" – написав він.

Екс-міністр оборони назвав Луценка "горе-прокурором".

"Якби він щось подібне бовкнув пресі у Британії чи у Штатах, відсторонили б від посади того ж дня та ще й за ґрати посадили б на чималий строк", – заявив Гриценко.

Гриценко проілюстрував свій пост фото з Луценком, який цілує прапор із символікою прокуратури. 

На оприлюдненому 1 грудня Генпрокуратурою відео продемонстровано фотографії агентів НАБУ під прикриттям Катерини Сікорської та Сергія Боярського. Було показано також автомобілі з незаретушованими номерними знаками, які використовувала Сікорська, і відео з Боярським.

Сікорська під прізвищем Сивоконь допомагала збирати докази в "бурштиновій справі", фігурантами якої є народний депутат від "Народного фронту" Максим Поляков та позафракційний нардеп Борислав Розенблат. "Агент Катерина" виконувала роботу агента НАБУ під прикриттям, вела прихований запис депутатів і передавала їм хабарі.

29 листопада СБУ затримала "агента Катерину" і Боярського серед сімох інших співробітників НАБУ, які працювали під прикриттям над справою про корупцію в Державній міграційній службі України (ДМСУ). 1 грудня ГПУ провела в неї обшук.

Боярський під виглядом співробітника арабського інвестиційного фонду "Мобадала" Сергія Титенкова намагався зав'язати дружні стосунки із заступником голови ДМСУ Діною Пімаховою. Чиновниця, за інформацією НАБУ, неодноразово озвучувала вимогу про отримання "заохочення" в сумі $30 тис. – спершу за позитивне розв′язання питання про надання іноземцю громадянства України, а згодом – за надання посвідки на проживання на території України.

Луценко заявив, що агента НБУ, який намагався дати хабар Пімаховій, правоохоронці прослуховували протягом двох місяців. "Обговорювали питання пити з нею не вино, а щось міцніше... Обговорювали питання інтимні та інші", – розповів Луценко. За його словами, це аморальні і незаконні дії.

Розкажи про це друзям

blog comments powered by Disqus