Неділя, 16 квітня 2017 20:41

Фото до матеріалу

"Нездоров’ямор". Професор медицини звернувся з відкритим листом до пана Саакашвілі

Лист до пана Саакашвілі, організатора Руху Нових Сил

Олександр Харченко, медицина, професор, 

Інформаційний лист про інноваційну зброю гібридної війни Росії проти України, або яким чином можливе досягнення успіху у так званій «медичній реформі».

Шановний пане Саакашвілі, до Вас Олександр Харченко, медицина, професор, Волинь.  Давно, але безуспішно намагаюся з Вами сконтактувати на цю тему, на яку не маю жодної (жодної!) реакції ні від політиків, ні від відповідних державних структур і органів. І ось попросив передати, особисто Вам, цю інформацію.

Тепер про необхідність такого листа. Маю певну мотиваційну  задачу. А саме заявити, про надзвичайно дієву, та надзвичайної сили, загрозу Україні такою інноваційною зброєю Росії в гібридній війні проти України, як Нездоров’ямор (далі в тексті). Але хочу паралельно повідомити Вам, пане Саакашвілі, про не менш дієву можливість протидії цій зброї  (це реформування такої галузі суспільного життя, як допомога людині від страждань, свідомо опускаю загальновживане поняття «реформа медичної системи»). Можливості ці через організацію по Україні паралельної до монополіста, Міністерства охорони від здоров’я, повністю, наголошую на останньому, повністю самостійної мережі профілактичної, діагностичної та терапевтичної допомоги українцям (відповідно протидію Нездоров’ямору). Це мережа яка буде працювати за найсучаснішими технологіями профілактики гострої та хронічної захворюваності, профілактики хронізування болю, діагностики причин (саме причин, що є невідомим в медицині, статистично епідемічних хронічних захворювань, а також причинної діагностики хронізування болю та дієвої терапії як і такого болю таож гострого, як і захворювань (моє НОУ ХАУ). І це не лише «здоров’яхворобобачення» (вжив таке поняття, бо саме воно характеризує увесь контекст пропонованої реформи на базі мого винаходу), а і конкретний проект і тактичний і стратегічний полан. Моє звернення до Вас, пане Саакашвілі, до того «Хто діє і може». Тобто до того, хто можливо з усіх мене почує, та зачне діяти. Причому місійно і самовіддано та безоглядно на «Такого не може бути» та на «Медичні авторитети». В Україні є факт. Факт Нездоров’ямору.

 

Довідка. В Україні є факт Нездоров’ямору. Мною саме так названо основну (не війна на Сході, поясню далі) проблему України. А саме через аналогію з Голодомором, і саме на кореляції втрат громадян України за такий короткий період. Усвідомлюємо показники: за останні 20 років вимерло передчасно, акцентую на цьому понятті, передчасна смертність це смертність продуктивного населення при «стандартній» смертності від старості яка залишається незмінною, більше 10 млн. громадян України (це, за опублікованими даними ЦРУ США та по статистичних показниках нашого Міністерства фінансів). Першість (друге місце після Лесото у світі!). Йде практичне вимирання дітей і молоді та громадян продуктивного віку, що є незаперечним фактом інших статистичних показників. Україна за цим показником, а це передчасною смертністю, займає, повторюю важливе,  першість серед всіх країн світу! Судячи по всьому, а Ви статистику знаєте, положення лише погіршується і погіршується! Потрібно зважити ще й на такі факти погіршення статистики, що в українців у 15 разів вища захворюваність хронічними хворобами від середньоєвропейських показників і «лише» (зі слів Міністра) у 12 раз гіпертонією. Гіпертонією вже вражено 18% дітей шкільного віку (за цим показником навіть не має аналогів у світі!). До речі, лише 7% дітей шкільного віку вважаються статистично здоровими. Причому, прошу Вас, пане Саакашвілі на це звернути особливу Увагу, і природні фактори, і характер харчування, і триб життя у нас з європейцями, аналогові! Тобто маніпулятивні посилання на них ні держчиновництва, ні Міністрів системи здоров’я, не є коректними. В українців також першість в Европі по кількості інвалідів. І це ще довоєнні показники, які могли би їх змінити... і т.д.  Практичний Нездоров’ямор. Факт.

 

В чому ж причина: і такої статистики, і вимирання країни за аналогом Голодомору. Об’єктивно, в цифрах втрат, ми, українці, спіткали в сучасності найгрізнішого ворога України (навіть на фоні теперішньої «гарячої» війни з Росією), і що важливо, ворога невидимого і нечутно-невідчутного в своїй дієвості. Адже без пострілів. Констатую факт, що це надзвичайно ефективна інноваційна зброя нашого віковічного ворога в гібридній війні, але надбана на прикладі Голодомору. Щоб цю гібридну зброю гібридної війни Росії з Україною побачити та усвідомити її загрози, потрібно елементарно замислитися, як так сталося, що за останні роки з 52 млн. українців залишилося заледве  42 млн. – це зовсім недавні дані Міністерства фінансів. До речі воно, вустами екс Міністра фінансів пані Яресько, так і не знайшло відповіді на питання «де українці і за рахунок чого зникли в такі величезній кількості», адже «виїхало» не так багато.

 

Звертаюся до Вас, пане Саакашвілі, як до ефективного державотворця. Але не для того, щоб лише статистичними даними показати дієву і дійсно інноваційну технологію російських технологів в гібридній війні, а це технологію по без бомб та пострілів знищенню українців мільйонами. А і цю гібридну зброю зробити – видимою. Вона, ця зброя, добре, і дуже добре, «видима». В першу чергу повсюдною, на всіх-всіх каналах надзвичайно агресивною, ТБ та радіо рекламою ліків. І то по декілька хвилин під час кожної, а вони часті, перерв. Але це не що інше, як зараження українців таким зомбовірусом, як «очікування нездоровості». Та синдром «страху захворіти» (сенсибілізація іпохондрією) і т.д.. Також ця гібридна зброя «видима» аптеками на кожному розі і кроці – і це не спорадично, а буквально. Наприклад, на території в 100 на 100 м2, центри містечок, їх може бути декілька! Але ж аптечний бізнес в Україїні – він переважно – російський (не російський що був – викуповується активно росіянами). «Видима» ця гібридна зброя винищення України від українців також вимірювально-продавальними пунктами в супермаркетах: і тими ж аптеками та ще і «проти тиску» (останні «ловлять» покупця їх товару саме «підвищеним тиском», що є нормою (!!!) під час відвідин таких закладів, як супермаркети). І все це теж інвестиції росіян. Окрім «видимих», є «невидимі» види гібридної зброї. Наприклад, такої інноваційної зброї, як мільярдні активи з бюджету на «високоточну апаратуру для дослідження стану здоров’я». Але це, знову ж (!) не що інше, як насаджування в психіку українців лише факту «нездоровості» (зомбування на нього), та ще й пропонується дослідження, дослідження і дослідження, так звані «точні» без знання лікарями того «що з тим «точним» робити». І т.д..

Фактори Нездоров’ямору, про які вище, недаремно мною акцентовано як «зомбовірусність на нездоров’я». Нам з Вами, пане Саакашвілі, добре відомо, що проти вірусу, як наприклад і того ж вірусу грипу, чи вірусу герпесу, новітніх, он Зіка, ліків просто не існує, є лише карантинні заходи та дії для підняття самоімунітету організму. Але як ти організуєш карантин, та те ж підняття самоімунітету організму, в цій ситуації?! Проти такого «хитрого» зомбовірусу, як показані вище мною фактори створення Нездоров’ямору. За місяць зменшується українців, знову і знову в межах на 17, 5 тисяч! Вимирає доволі великий райцентр, в порівнянні.

 

Шановний пане Саакашвілі, Вам, як саме тому хто хоче змінити нездорову державну систему в здорову для добробуту і радісного життя є доволі зрозумілим. Що робити зміни перебуваючи в самій системі – неможливо. Останнє, це рівнозначно, що брати і ремонтувати зіпсутий старістю автомобіль сидячи в ньому. Тому я, цим листом, показую не лише, а це страшні у своїй суті статистичні показники винищення українців, показую факт Нездоров’ямору і механіку його творення (ефективну надзвичайно!) а саме для заселення «русским миром», територій України, як це було після Голодомору, але ще й показую ті фактори (інноваційний інструмент) гібридної війни Росії проти України), як інструмент знищення «живої сили» зі збереженням матеріальних цінностей.  Але також пропоную і вихід – з системи та інструмент припинення Нездоров’яммору (профілактики передчасного вимирання продуктивного населення країни). Що важливо нам з Вами, пане Саакашвілі, сьогодні  основне усвідомити (щоб досягти ефекту припинення Нездоров’ямору, знищення Росією «живої сили» невидимим для тієї ж «живої сили» інструментом). Що Росією для цього й було ініційовано відволікання уваги громадян України і влади України, і світу навіть, на «гарячо-тягучу війну» на Сході України та на анексію Криму.

 

Тепер, після пояснення ситуації, яка основна ідея мого до Вас, пане Саакашвілі,  звернення. Пропоную для нової політичної сили, а це Руху Нових Сил, практичну модель для виходу з такої дискретної ситуації, і це буде «вихід з гібридної війни, гібридним рішенням». Причому такий вихід можна здійснити швидко та незатратно в ракурсі розгортання роботи партії по Україні. Вважаю, що так само, як це Вами було організовано реформи що відбулися завдяки Вашій громадянській позиції та Вашим організаційним здібностям в Грузії, а мій син працює в Тбілісі і я «не від когось» про це знаю, бачив наяву, так само Ви, пане Саакашвілі, зможете швидко і якісно організувати та здиригувати вирішення проблеми Нездоров’яммору. Як на сьогодні основної, повторюю тезу, соціальної та життєвої проблеми українців та України в переддень (вже практично) її повної анексії шляхом передчасного вимирання українців. До слова. За тією ж наведеною вище статистикою, з чотирьох молодих людей України троє (!) вже помре ще до 60 років… Ось така статистично-сумна правда.


Суть моєї пропозиції для Руху Нових Сил реформи медичної допомоги українцям.

 

Вивчаючи питання проблеми Нездоров’яммору, а цю проблему вивчав роками, я фахівець-гігієніст, через показники передчасної смертності і через це втрати молодих українців, вони на цвинтарях, а показники «зашкалюють», прийшов до  важливого висновку. Що цю «українську» проблему можна вирішити. Причому«тепер і зараз», а не колись, що пропонується системою. Потрібне щось зовсім інше, і те, що повністю не є в системі (реновація авто ззовні, а не знаходячись в ньому). І таку можливість нам надає повністю самостійна (самостійна від наявної медичної системи) мережа допомоги від страждань і їх профілактики. Своєрідна мережа профілактики хронічних захворювань та хронічного болю та передчасного помирання через хронічне захворювання (соціальне НОУ ХАУ). Що дозволяє також повністю припинити ріст передчасної інвалідності через хронічний біль. На самостійності мережі акцентую, адже система (тут медична) і є, чи свідомо, чи несвідомо, інструментом в цій гібридній війні.  Що важливо в моїй пропозиції, як соціальному НОУ ХАУ, що лише Ви, пане Саакашвілі, з Вашим перспективним баченням, а саме суспільних процесів, і їх рішень, зможете вповну побачити потужність інноваційної (гібридної) зброї Росії як Нездоров'ямор. А тому і рішення такої ось «медичної реформи поза системою» Вам до снаги.

 

Технологія реалізації ідеї.

 

Є для цього моя, а це інноваційна (НОУ ХАУ) у світі, технологія первинної допомоги від болю, а саме через ліквідацію не самого болю, а ліквідації болю через ліквідацію причини хронічного болю, як основного фактора інвалідизації (першість України в Європі і за цим показником), а також інноваційні технології, причому вони прості, абсолютно безпечні і дієві діагностики першопричини хронічного захворювання та його припинення припиненням першопричини. Ці інноваційні технології, а вони аналогічні роботі з комп’ютером по перезавантаженню програм та ліквідації завислих та вірусних, базуються на засадах сенсфізіологіки, та на таких же ж простих, безпечних і дієвих технологіях професора Пак Джі Ву (Сеул, Корея, Су Джок медицина). Шляхом реалізації такого соціального НОУ ХАУ допомоги від страждань, є проект мережі (прикладаю) «Осередки профілактики вимирання країни, позбавлення причин хронічного болю та причин хронічних захворювань» Що важливо. Діагностика першопричини болю та захворювань і допомога в мережі буде проводитися без жодних медикаментів та медичних апаратів (інноваційність технологій, а це, як зупинявся по подібності роботи з персональним комп’ютером, цього дозволяє досягти). Мережа порятунку не лише від передчасної смертності, але і від каліцтва, при чому, маю повторити, абсолютно безпечними, безмедикаментозними, безапаратними, безболісними засобами і методами: що не вимагатиме жодних, згідно Законодавства, погоджень з мед чиновництвом та ліцензувань. Моя задача в цьому проекті – це навчити що і як потрібно робити для того, щоб знайти першопричину хронічного чи гострого болю, причину хронічного чи гострого захворювання (причинна діагностика винайдена мною є світовим НОУ ХАУ) і навчити технологіям як їх ліквідувати, позбавляючи людину від каліцтва, страждань, щоб зупинити хронізування проблеми до факту передчасної смертності людини.

 

Що ще важливе. Приведені цим листом до Вас, пане Саакашвілі, факти і фактори Нездоров’ямору, пояснюють чітко: що така ось статистична реальність України. І Ви, пане Саакашвілі, зможете, аналізуючи проблему саме з цієї точки зору (чисто статистичної та «видимості» проблеми!), а саме, як гібридної зброї Росії в гібридній війні, допомогти мені організувати патріотичні і основне це молоді сили (Рух Нових Сил) на дії спротиву тихій, але такій ось вбивчій війні.

 

Але, і це теж проблема, для такого рішення, а це про розгортання незалежної від медсистеми мережі ліквідації страждань і припинення неадекватної для України статистики, потрібна від Вас, пане Саакашвілі, така правда об’єктивна, істинна сміливість! Чим в Україні з посеред знаних державників володієте саме Ви. Адже такій, а це до медсистеми паралельній та альтернативній мережі, буде чинитися Опір (слово Опір пишу з великої, бо він є і буде значним). Наявна медична система, система яка живе за принципом: «Чим більше хворих, тоді більший піар цього факту, і тоді ще більші і більші вливання бюджетних коштів в систему» (і на «апарати для точних досліджень», і на «здешевлення ліків у  аптечній мережі», і т.п.). І саме збільшення фінансування медицини, а це вже в сотні разів (!) від дня початку катастрофічного вимирання українців, відбувається за рахунок «інформаційної сліпоти та глухоти» про Нездоров’яммор, відбувається саме на фоні погіршення і погіршення показників передчасної смертності українців вже теж в сотні (!) разів, що відбулося за ці ж роки. І що, як Ви самі бачите в діях і нових і нових Міністрів та Урядів, планується ще додаткове фінансування (!). Що є алогізмом (не знаючи причини) на фоні зменшення кількості саме «живих і здорових». Також буде значний Опір Фармації (хоч він буде, як на диво, не значний, у них своя ніша,  і  також діятиме «звичка» до медикаментозного лікування). Але буде також Опір всього того решта, а це багато, що живе на хворобах. Навіть взяти такий Опір, як факт «невідповідності моєї пропозиції до сьогоднішніх планів МОЗ» (а тим паче для дій такого саботажника реформ в медицині, як Комітет ВР з охорони здоров’я), повністю залежного від бажання пані Богомолець стати Міністром, що «вперто» організовує блокування навіть тих реформ-напівзаходів, що були запропоновані Міністром Олександром Квіташвілі… (можливо Уляна Супрун їй цього не дозволить). Але, зверніть особливу Увагу, навіть запропоновані Міністром Квіташвілі, в.о. Мініста Уляною Супрун, чи Вашою колегою по Одесі Марією Гайдар рішення-реформи, навіть коли вони будуть введені в дію долаючи опір в системі і комітету ВР, це лише плани на «колись». Без перспективи вирішення медичних проблем «тепер і зараз». Але ж передчасно мруть, і то молоді українці, сьогодні (чи можливо їм «дочекатися»?). Також буде чинитися Опір, і він буде явним, у вигляді… а це супротиву з саркастичною усмішкою (науково-медичний та медично-чиновничий сарказм). Мовляв: «ми он зачинаємо реформи», «цілий світ не може здолати епідемії хронічного болю, чи епідемії гіпертонії, серцево-судинної захворюваності, епідемії діабету типу 2 чи «жіночої» онкології» (до речі показники всіх цих проблем, так офіційно визнано ВООЗ, у світі лише погіршуються) «а тут… «якийсь українець» і хоче припинити хронізацію болю та зупинити епідемічне розповсюдження новітніх хронічних захворювань?!»  «Не смішіть!». Саме тому, пане Саакашвілі, потрібна буде від Вас не лише сміливість і рішучість, а ще і «незвертання уваги на авторитети». Потрібна буде лише наша з Вами віра в результат. Вона базуватиметься на єдиному: Ми живемо і діємо сьогодні. І що лише ми усвідомлюємо втрати (вони сьогоднішні) молоді України через передчасну смертність. І лише ми усвідомлюємо таку інноваційну зброю гібридної війни Росії проти України як організація вимирання, її цієї гібридної зброї силу, і її несамовиту, знану ще від Колумба (згадайте технології винищення аборигенів) дієвість у знищенні «живої сили». Усвідомлюємо лише ми з Вами основне. Це те, що система (тут медична) не зможе швидко тут діяти (тим паче реформуватися самостійно в собі всередині). Механізм цього «гальма» – відомий. Усвідомлюємо з Вами те, що лише самостійна, що важливо на інноваційних принципах роботи, альтернативна до монополіста, мережа, мережа яка ліквідовує «монополізм системи на медичність», є єдиною на сьогодні можливістю для українців не бути знищеними у ролі «живої сили».

 

Ми, і це є фактом Ваших останніх дій з організацією Руху Нових Сил від нуля, маємо тепер можливість зупинити таку ось «оригінальну» анексію земель України. Просто час вимагає. Тим паче нас, українців, «вчити» як це робити не потрібно! Не дивлячись на відому характеристику українців «Моя хата скраю…» у нас є досвід толоки (одним з них – Майдани).  Притому, що є «побуджувач толоки», історичний факт-досвід, заселення земель України після Голодомору «русским миром» (нам яскравий історичний приклад і досвід, щоб ми, українці, навчилися нарешті на смертях мільйонів, нових рішень).

 


Шановний пане Саакашвілі. В прикладеній до цього листа презентації мережі осередків профілактики припинення вимирання країни, а це мережі порятунку від болю, каліцтва через біль, та хронічних захворювань, я намагався відтворити необхідність прийняття Вами позитивного рішення. Рішення не чекати «на пропоноване медсистемою колись», а діяти. І то терміново. І то безоглядно. Що, зважаючи на щоденні та місячні втрати українців тисячами, просто визріло (зверніть Увагу, ці тисячі загиблих від Нездоров’яммору молоді в місяць не йдуть ні в яке порівняння до кількості загиблих на «гарячій» війні). Там, гинуть в борні з ворогом – видимим, одиниці, і вони всім українцям, герої, видимі, на відміну від тих загиблих від Нездоров’яммору. Також є наші з Вами, пане Саакашвілі, явні можливості швидкої реалізації такого проекту. Наприклад, в новостворюваних осередках Руху Нових Сил розгорнути пропоновану мережу (осередок профілактики вимирання країни – це стіл і два стільця для працівника і пацієнта, і лише). Або знайти змогу, а це Ви зможете, розгорнути , а це поставити в куточку стіл і два стільця, в будь якій наявній по Україні мережі, яку очевидно вже мають певні симпатики Руху Нових Сил. Або, що теж можливо, знайдете, як знана у світі і поважана осба, інвестора у світі, як окремий альтернативний бізнес-проект, і т. д. Рішень – багато. Основне, щоб Ви, пане Саакашвілі, а через Вас відповідні дійові особи, захотіли дати життя реалізації цього плану, а саме як рецепту припинення Нездоров’ямору України.
PS: Напевно у Вас, пане Саакашвілі, виникне до мене таке питання (мусить  виникнути): «А чи не зможе вирішити проблему Нездоров’ямору бажання нового, і ще нового, і ще нового… Міністра охорони здоров’я реформувати систему?». Змінити наявну систему і щось у ній досягти реформуванням зсередини  неможливо. Можливо теоретично: на досвіді інших країн, в перспективі далекій, бо реформа гальмуватиметься всіма силами і засобами тощо. Наприклад, Вам відоме. Я проаналізував медичні показники Грузії  (до речі, як говорив, мій син працює в Тбілісі, медик). Багато в медичній галузі Грузії зроблено. Факт. Але багато, і навіть дуже багато, грузинам ще потрібно зробити і зробити на шляху до «медичного успіху». Анахронічна в сучасності, а точніше хроніко-хронічна, медична система в Грузії чинила значний опір реформам (ще і досі чинить!). Що вже говорити за нашу масштабнішу по «медицині і її проблемах» державу. І при цьому як зробити реформи з таким фактором, як відомий український менталітет «перечекати – владиться».  Вже безліч часу пройшло з початку грузинських реформ! Роки. Але ще «ой=йо-йой» як багато потрібно для ефекту. А нам, тут, в Україні, дивлячись на тисячі і тисячі щомісячних втрат українців від передчасної смертності, необхідно діяти «ще вчора». До речі. Я напряму зустрічався з Вашим колегою по реформі медицини Грузії, Міністром, паном Квіташвілі (одна з моїх книг, бачив в сюжеті ТБ, подарована йому мною, стояла в його кабінеті «на видному місці»). Декілька раз намагався зацікавити його, навіть вже й після виходу його з посади Міністра, як я кажу «втечі від Богомолець» свом соціальним НОУ ХАУ. Доповідав йому при зустрічі і декількох розмовах Скайпом, про необхідні дії для припинення передчасного вимирання громадян України. Довкола  його, тоді, в ранзі Міністра… побачив ту ж свиту. «Всі мені відомі гальмівні лиця». Не одного вже, а вже за десяток Міністрів вони виживали на моїй пам’яті. Він, Олександр Квіташвілі, може й намагався би «чинити опір в системі», може і «взяв би впертістю», може би і досяг би успіху в Україні… он тепер вже Уляна Супрун, в.о. Міністра намагається плани Квіташвілі реалізувати… з тим самим до речі «успіхом» (неприйняття до травня 2017 Законів, повтор того що зроблено було і з Квіташвілі, заблокує механізм реалізації програм… а травень – ось він!). Але це все, хоч і «раптом» встигнуться Закони, як акцентував вище, станеться «колись». Але ж найвища у світі передчасна смертність є в українців які живуть «тут і зараз». Зверніть ще раз, пане Саакашвілі, Увагу саме на той найстрашніший статистичний показник що з тих молодих українців, що довкола нас, он ті що збираються на віче Руху Нових Сил на площі, в залах, чи з тих, що он йдуть по вулиці за вікном, то з них лише одна особа з чотирьох зможе дожити до 60 років. Саме така їхня доля, і жодним чином, якщо не діятимемо, не інша, і вготована вона для них російськими технологами гібридної війни та «реформами в системі», які будуть… але «колись».

 

Давайте з Вами, пане Саакашвілі, будемо об’єктивними. В іншій по менталітету державі, Міністр Квіташвілі,  та так само, як і Уляна Супрун, та ще й в «тісному» оточенні старої чиновницької парамедичної маси, маси яка не вміє, та і не знає як і що можна змінити в показниках нездоров’я громадян України, і тим паче яка, до найменшого лікаря, що живе з подачок, надзвичайно зацікавлена в такому стані, просто «не встигне» зупинити мільйони передчасних смертей. А тому навіть ті плановані прогресивними Міністрами рішення, така гола правда, навіть при ліквідації саботажу з боку пані Богомолець як «власника» Комітету ВР, не є прямою дією на ці показники. Я йому, Квіташвілі, інтелігентна людина і фахівець, співчуваю до цього часу. Як, зачинаю тепер, співчувати пані Уляні Супрун. Їхні реформи – це, за аналогією, Міністр «риється в смітнику самої системи, і яка не йде, бо не бажає». А це, як і намагатися «зсередини завести дощенту зіпсутий автомобіль». Але ж, погодьтеся, пасажиру в авто, а це наші люди, українці, немає значення чим доїхати до (тут до стану здоров’я)… при тому коли є конкретна пропозиція «їхати іншим авто, при тому швидким і справним, щоб таки залишитися живими в період Нездоров’яммору» (який і пропоную, як альтернативну медсистемі мережу профілактики). 

 

До слова. При нашій особовій зустрічі з Олександром Квіташвілі (з пані Супрун поки зустрітися неможливо, та й немає сенсу через її «алопатичність» (віра лише в медикаменти т та протоколи лікування) і через незнання нею суті профілактики болю та захворювань окрім загальних фраз) я познайомив пана Міністра про «щось інше і дієвіше, і що воно вже є». А саме дієвіше в реформуванні допомоги людині від страждань… що можна навіть використати в системі (навчання технологіям сімейних лікарів). Саме це й була основна мета зустрічі. Щоб йому допомогти з медичною реформою. Але йому, Міністрові Квіташвілі, знаю з досвіду від декількох зустрічей з його безлічними попередниками, «тепер ще не до цього». Не усвідомив. Чи побоявся (що, мабуть, основне). Шкода.

 

Висновок. Проблему Нездоров'ямору українців може вирішити лише нова, і при цьому повністю самостійна від наявної медичної системи, мережа порятунку українців від їх вимирання від гібридної зброї Росії. Мережа, що працюватиме на базі інноваційних технологій профілактики захворювань та практичної допомоги при стражданнях. Мережа, що буде створена (на державну підтримку – не лічимо, бо жодної надії) завдяки місійності і дієвості Того Когось Хто Усвідомить, а це таку ось страшну загрозу Україні. Того Когось, хто вміє (а це Ви, пане Саакашвілі) організовувати людей і розгорне таку, а це абсолютно  фінансово незатратну, мережу, а саме через мотивацію певної структури що вже має мережу по Україні, як он і Ваш Рух Нових Сил. До слова. Є й інші рішення, такі як допомога з-за кордону, чи як інвестиція від певного бізнесу який бажає мати такий в собі проект, чи через проект «соціальне партнерство з державою та її громадянами», чи шляхом меценатства, як це організовує пан Пінчук тощо. Ви, пане Саакашвілі, зможете знайти, маєте для цього значний досвід, тим паче відповідне Вашому знанню суспільних процесів, рішення. А розгорнути таку мережу, мережу порятунку України та українців, можна моментально і з абсолютно мінімальними затратами. Адже я особисто таких як у Вас, пане Саакашвілі, можливостей, та і хисту, не маю, а тому українці і мруть. Але таки мають завдяки саме Вам, неабиякий шанс залишитися живими, а територія України не анексована Росією ось таким чином.

 

Ще раз з повагою, Олександр Харченко

Розкажи про це друзям

blog comments powered by Disqus