Вівторок, 15 грудня 2015 16:03

Фото до матеріалу

Тука: Джерело корупції, яка роз’їдає країну, – у політичній проституції

Тука: Джерело корупції, яка роз’їдає країну, – у політичній проституції

Українська політична еліта – це збіговисько авантюристів, хабарників і пройдисвітів.

Про це в інтерв’ю інтернет-виданню «Мир» заявив голова Луганської військово-цивільної адміністрації Георгій Тука.

«Я спостерігаю, що відбувається в країні на рівні Луганської області. Повірте, картина дуже сумна. Переважна більшість політичних партій побудовані не на ідеології... Ось тому з кожним днем ​​я стаю все більш затятим прихильником не демократії, а диктатури... Хоча б на якийсь певний період, років на десять», – сказав він.

«Я не можу перебувати в райдужних очікуваннях, якщо бачу, як люди, які заходять до місцевих рад під прапорами Радикальної партії, «Батьківщини» (або ще когось, неважливо) – при першому ж голосуванні об’єднуються з «Опоблоком». Я не можу бути прихильником подібних «вінегретів»!», – наголосив Тука.

Він зазначив, що корупція – це проблема не лише виконавчої влади. Адже виконавча влада фактично призначається Верховною Радою. Джерело корупції, яка роз’їдає країну, – у політичній проституції, першопричина всього – політична корупція в Україні, переконаний Тука.

«Я був свідком того, як це все починалося – в середині дев’яностих, коли у ВР зайшли «газовики» – Бакай, Пінчук, потім Лазаренко. Люди «заходили» в парламент виключно, щоб задовольнити свої фінансові інтереси. А також – лідери партій, які пізнали всі принади великих грошей, і ті, хто зрозумів, що політика – це не тільки мітинги і демонстрації, це в першу чергу, можливість лобіювати свої особисті інтереси», – заявив він.

Розкажи про це друзям

blog comments powered by Disqus