Середа, 21 грудня 2016 18:23

Фото до матеріалу

Україну в ПАРЄ буде представляти олігарх Вадим Новинський

Україну в ПАРЄ буде представляти олігарх Вадим Новинський

У середу, 21 грудня, Комітет Верховної Ради України в закордонних справах проголосував за включення у делегацію ПАРЄ від України депутата Опозиційного блоку Вадима Новинського.

Натомість виключили із делегації ПАРЄ і НАТО Світлану Заліщук та Мустафу Найєма. Про це написала Заліщук на своїй сторінці в Facebook.

"Щойно українська делегація ПАРЄ поповнилася фігурантом розслідування прокуратури Вадимом Новинським з Опоблоку. Таке рішення підтрмав комітет у закордонних справах. Разом з тим мене та Mustafa Nayyem остатточно рішенням комітету виключили з делегацій ПАРЄ і НАТО.

При голосуванні я утрималася. Поважаючи принцип формування делегації, коли саме фракція вирішує, хто її представляє в парламентських делегаціях, не можу підтримати той спосіб у який ухвалювалося рішення.

Поінфомрувала колег з комітету про нові деталі, про які раніше не було відомо.

Фракція БПП 14 листопада, коли з подачі Кононека було голосування, не мала кворуму. Коли я попросила протокол, то документ мені не давали кілька днів. Настпуного дня з’ясувалося, що в депутатів збирали підписи про присутність заднім числом. Це називається фальсифікація. Після публічного скандалу було переголосування за участ кворуму.

Розумію, що на фоні ухвалення бюджету, ця ситуація виглядає квіточками, тим не менше...

5 голосів за, двоє утрималися включно зі мною та Hanna Hopko, Борис Іванович Тарасюк проголосував проти, назвавши це "політичною розправою". - повідомила Заліщук.

Розкажи про це друзям

blog comments powered by Disqus