Четвер, 12 жовтня 2017 09:56

Фото до матеріалу

Арестович:

Арестович: "Усі ці чесько-угорські страждання, зрада від ПАРЄ, та інші дружні сльози наших сусідів є ні чим іншим, ніж..."

- Усі ці чесько-угорські страждання, зрада від ПАРЄ, та інші дружні сльози наших сусідів є ні чим іншим, ніж ознакою становлення України, як справжнього геополітичного суб’єкта.

Вони відчули загрозу від цього становлення.

Коли після проголошення незалежності Ізраїлю, в наступну ніч на нього напали п’ять сусідніх держав, вони зробили це, бо відчули цю саму загрозу становлення.

Сусіди завжди такі речі відчувають першими. Дії угорців взагалі вже виглядають спеціальною операцією щодо організації сепаратистського бунту у Закарпатті.

Спочатку комплімент нашому дорослішанню зробила Росія, тепер - наші любі європейці, до яких ми так щиро прагнемо.

Це - добра новина.

Погана ж полягає у тому, що міжнародна політика, це які цей ваш фейсбук - ви їм квіти та вишиваночки, вони вам скарги, наклепи, ботів та бани.

Тепер всім нам, а особливо - тій частині нашого керівництва, що схильна вихвалятися успіхами саме на міжнародній арені, треба витримати екзамен та довести, що ми не лише можемо борзо качати національні права, а до того ж - реально їх захищати.

У будь-якому випадку, мені цілком незрозуміло, чому угорські, чеські, грецький, румунський та інші хто там примазався, посли, досі не висять на просушуванні у нашому МЗС?..

- Панове Порошенко та Клімкін!..

Якщо ви вже взялися зображувати зо усіх нас злобних захисників національних прав, то вже дійте ж відповідно і далі.

Неможливо бути націоналістом 5 хвилин, не треба було і починати.

Заявка з нашого боку зроблена, тепер усе по дорослому.

Нас будуть бити з носка.

Відповідайте ж з горочки.

Алексей Арестович

Рекомендуємо до перегляду: Блискуча відповідь Петра Порошенка на провокаційне запитання угорця.

Розкажи про це друзям

blog comments powered by Disqus