Четвер, 30 листопада 2017 14:18

Фото до матеріалу

Відео. Ада Роговцева:

Відео. Ада Роговцева: "Моя Батьківщина мені дорожча, ніж всі блага Росії!"

Ада Роговцева, легенда українського театру й кіно, висловилась щодо українських артистів, які гастролюють у Росії. Попри те, що сама Роговцева давно відмовилась від поїздок туди, вважає, що це їхній особистий вибір між грошима і гідністю.

Про це та інше вона мала нагоду розповісти на прес-конференції, яку влаштувала напередодні творчого вечора з нагоди свого 80-річчя, пише ТСН.

Вона сказала: "Добре, коли довго живеш, але це випробування. Дійсно треба чекати кращих часів і щось для цього робити, щоб їх наблизити".

Акторка вважає, що українське суспільство повинне подолати байдужість: "Коли будуть казати, що загинули двоє чи один, тоді не будуть люди думати: ну добре, що не три, а зупиниться на хвилинку серце, бо загинув один – загинув один, щоб сьогодні йшов сніжок і ми ковзалися. Зараз я так живу, я дуже така настирна, мені хочеться все розворушити".

 

Вона розповіла: "Вони ж мене дуже любили в Росії. І як в одну хвилиночку все змінилося. Як тільки ти говориш: моя Батьківщина, моя земля мені дорожча, ніж всі блага, які ви мені пропонуєте – я у них під криміналом".

Також Роговцева побажала українцям не занепадати духом: "Відчай – це великий гріх перед Богом. Поки живеш, ти комусь потрібен. Якщо ти людина, то тримайся".

Розкажи про це друзям

blog comments powered by Disqus