Четвер, 30 березня 2017 12:53

Фото до матеріалу

"Кілька людей перетворюють вашу фантастичну країну у банкомат!" - посол ЄС в Україні львівським студентам

Виступаючи у Львівському національному університеті, Х’юґ Мінґареллі хвалив Україну за потенціал і критикував за корупцію, передає Твоє місто

Свою розмову зі студентами Львівського національного університету імені Франка посол Європейського союзу в Україні Х’юґ Мінґареллі почав із жартів. Та, попри оптимістичний настрій та слова про величезний потенціал України, він прямо говорив про українські невдачі. За словами дипломата, корупція в нашій державі непокоїть потенційних інвесторів навіть більше, ніж війна.

Мінґареллі неодноразово наголосив на тому, що Україна має неабиякі природні та людські ресурси, що дає всі можливості швидко стати сучасним відкритим суспільством, заснованим на ефективній соціальній ринковій економіці.

«Але у вас є кілька перепон: перш за все, складний сусід на сході. Як наслідок у вас війна, яка має величезний негативний вплив на суспільство та економіку. Тому першочергова мета ЄС допомогти вам захищати незалежність, суверенітет та територіальну цілісність вашої країни», – зазначив він.  Попри те, що різні держави Євросоюзу мають різні позиції щодо співпраці з Кремлем, посол назвав пріоритетом консолідацію для продовження санкцій проти Росії.

Але не змовчав і про внутрішні негаразди: «Кілька людей перетворюють вашу фантастичну країну у банкомат. Великою мірою це завдяки корупції. Тому ми присвячуємо багато нашого часу, енергії та ресурсів, ділячись нашим досвідом подолання корупції з вашою владою».

 

Розкажи про це друзям

blog comments powered by Disqus