П'ятниця, 14 квітня 2017 11:56

Фото до матеріалу

"Здавалося б - ось воно, щастя! Крок до енергетичної незалежности, цьвяшок в трумло мордору...", - Андрій Міщенко

Здавалося б - ось воно, щастя! Крок до енергетичної незалежности, цьвяшок в трумло мордору, а заодно і ахмєтовим, григоришиним, бєням та іншим любителів неньки. Найкращі умови, з поміж 52 претендентів, на спорудження найпотужнішої у світі в 1 гВт соняшної електростанції в зоні відчуження, запропонував китайський технологічний гігант Golden Concord Holdings Limited (GCL). Кошти сам інвестовує, жодних кредитів МВФ.

 

"Ми раді проводити спільні з Україною заходи з відновлення постраждалої території" - мовили в компанії.

"Дякуємо рідненькі, дякуємо дурнесенькі, дурнепусенькі, любі наші китайські друзі" - подумав Петро Олексійович на пару з Арсенієм Петровичем.

І, як тільки робота закипіла в хлопців з Піднебесної, як тільки вони отримали свої вимріяні дози радіації біля Чорнобильської АЕС, НКРЕКП, за підписом Д.Вовка, видає Постанову 148, за якою, приєднання електроустановок до українських електромереж коштуватиме від 5 до майже 8 тисяч!!! грн без ПДВ за 1 кВт.
Рахуємо: 1 ГВт = 1 000 000 кВт лиш для підключення в мережу обійдеться щонайменше в 6 500 000 000 грн. з ПДВ! 6,5 млрд. грн!!! Всі умови для новітніх технологій.
О де бажання втекти від газу, нафти, мордора та олігархів!

Ласкаво просимо в Україну! Welcome in Ukraine! У світ альтернативної енергетики.

Андрій Міщенко

Розкажи про це друзям

blog comments powered by Disqus