Субота, 11 березня 2017 20:52

Фото до матеріалу

Волонтер прокоментував зустріч Порошенка з Садовим за участі Авакова

Волонтер прокоментував зустріч Порошенка з Садовим за участі Авакова

Порошенко зустрівся з Садовим за присутності (під патронатом?) Авакова.
Темою, звісно, була Блокада торгівлі з окупантами і коллаборантами (Блок ТОК). Порошенко напирав на Садового забрати звідти Семенченка і Пастуха, просив припинити підтримку, ну і, напевно, говорилося про якісь "взаємоприємні" преференції у випадку згоди Садового.

Садовий не погодився, про що заявив на короткому брифінгу.
Та мене в цій ситуації цікавить абсолютно інше:

1. Тепер остаточно зрозуміле несподіване призначення першим заступником Голови Нацполіції Аброськіна, який вде намагався силою вирішити питання Блокади, а потім видав постанову про заборону ввезення до Донецької області зареєстрованої зброї.

2. Зрозуміло, що саме для цього там був присутній Аваков. Так би мовити, для "прозорого натяку" на п.1

3. Чому Порошенко не хоче зустрітися з Виногродським та Лихолітом (Галом і Батею), а зустрічається з Садовим? Правильно, тому, що хоче вирішити це не по людськи, не заради Нації, а політично, себто прибравши з Блокади депутатські мандати і взяти Блокаду силою, бо ані Гал, ані Батя на переговори не підуть.

З цього випливає, що нам необхідно укріплювати редути, нам необхідно краще координувати наші дії, і звісно ж - нам потрібні люди! Небайдужі Патріоти та Націоналісти, що допоможуть припинити "барижництво" з ворогом під час війни.
Слава Перемозі! Народу Слава!

Назар Приходько

Розкажи про це друзям

...