Вівторок, 09 травня 2017 15:40

Фото до матеріалу

«РУССКІЙ МІР» БУДЕ СИДІТИ ВДОМА!

«РУССКІЙ МІР» БУДЕ СИДІТИ ВДОМА! "АЗОВ" заблокував одіозних політиків по квартирах

Активісти руху "Національний корпус" прийшли до квартири проросійської лідерки Прогресивної соціалістичної партії України Наталії Вітренко та заблокували її у будинку.

Про це повідомили в спільноті "Азову" Вконтакте.Вітренко навіть викликала три наряди поліції. За словами активістів, поліція не може «вигадати» складу злочину."От дивина, чомусь їй можна було закликати до перевороту в українському Донецьку і агітувати за "русский мир", націоналістам же виступати на захист України в її центрі – зась!", – йдеться у повідомленні спільноти.
 
 
Також націоналісти залишили послання заступнику Вітренко Володимиру Марченко, в якому застерігають: проросійські мітинги в Києві нести загрозу життю і здоров’ю їх учасникам і організаторам.
 
 
Окрім того, Нацкорпус прийшов до помічника Віктора Медведчука Валерія Блідара, якого також застерегли від проведення мітингів.
 
 
 
"Ми вважаємо, що зрадникам і посібників терористів сьогодні небезпечно перебувати на вулицях столиці, адже їх масові заходи можуть привести до непоправних речей", – застерегли Нацкорпусі.
 
Нагадаємо, 9 травня центрі Запоріжжя виникли сутички між проукраїнськими активістами та учасниками акції "Полк перемоги", які планували пройтись ходою центральним проспектом міста.
 
Рекомендуємо до перегляду: Полк «Азов» готовий вчитися без допомоги американців, - Андрій Білецький
 

Розкажи про це друзям

blog comments powered by Disqus