Четвер, 12 жовтня 2017 19:57

Фото до матеріалу

Постпред України при РЄ Дмитро Кулеба:

Постпред України при РЄ Дмитро Кулеба: "Україна завдає удару у відповідь."

Україна завдає удару у відповідь.

У продовження вчорашньої драми з доповіддю Ніколетті і поверненням Росії до ПАРЄ.

Початок тут: https://www.facebook.com/dmytro.kuleba/posts/10155703931633389

Продовження таке:

1. Доповідь передбачала проведення засідання Спільного комітету ПАРЄ і Комітету міністрів (КМРЄ). Це коли посли засідають разом з депутатами. На ньому мали ухвалити рішення про створення робочої групи, яка, фактично, мала шукати шляхи реформи РЄ під повернення Росії.

2. За сценарієм адвокатів Росії навіть факт створення робочої групи мав стати сигналом Москві і всім, хто ще не визначився в РЄ: ми готові домовлятися, шукаємо рішення.

3. Щойно це засідання завершилося. Позиція Уряду України: немає жодних умов для повернення Росії, не потрібно створювати жодних робочих груп, діалог між Комітетом міністрів і Асамблеєю може тривати виключно в наявних форматах.

4. Наші партнери були більш дипломатичні, але теж не підтримали створення групи. Посол Росії та деякі інші посли виступили за створення групи.

5. Разом з партнерами ми цю ініціативу завалили. Не буде робочої групи. Кожен орган продовжить дискусії автономно, голова ПАРЄ вестиме двосторонній діалог з головою КМРЄ, а в січні 2018 зберемося на чергове засідання Спільного комітету.

6. Картинка для адвокатів Росії зіпсувалася. Але вони, звісно, продовжать прориватися як в анекдоті - хоч тушкою, хоч статуеткою.

7. Повторюю написане вчора: нас б’ють, ми б’ємо. Гра триває. Keep calm.

Dmytro Kuleba

Рекомендуємо до перегляду: Порошенко про розкрадання коштів Міноборони

Розкажи про це друзям

blog comments powered by Disqus