Середа, 08 листопада 2017 18:45

Фото до матеріалу

Пенсіонерка з Донецька:

Пенсіонерка з Донецька: "ДА ПУСТЬ СТРЕЛЯЮТ. ПОКА ОНИ ИГРАЮТ В ВОЙНУШКУ, МЫ ХОТЬ ШОТО ИМЕЕМ"

Під впливом розмови з пенсіонером із Донецька. Пишу, поки все вирує. Чоловік з жіночкою на Рено " Кліо" приїхали з Донецька отримати пенсію і купити 140 кілограмів дозволених продуктів, які можна провозити через блок-пости. А вирує все ось чому.

Спитав, яка ж українська пенсія у них після підвищення. У нього 7456 - колишній шахтар, у неї 2422 - працювала на "Точмаші". А ще там у нього 6600 рублів, у неї 2500 рублів, рахуйте самі. Поруч з ними наші жіночки в черзі на вигляд, як злиденні-злидні і погляд мешканців неокупованої України дуже сумний.

Але головне навіть не те, до цього ми звикли. Головне те, коли я почав розповідати, що може скоро будуть миротворці і ви (маю на увазі окупована територія) знову станете Україною і війна закінчиться. ВІД ВІДПОВІДІ ЖІНОЧКИ, НАВІТЬ НЕ ЧОЛОВІКА, Я ВВІЙШОВ В СТУПОР. Дослівно - "ДА ПУСТЬ СТРЕЛЯЮТ. ПОКА ОНИ ИГРАЮТ В ВОЙНУШКУ, МЫ ХОТЬ ШОТО ИМЕЕМ". Отакі є люди.

Звісно, це не показник, що всі такі, але???? Ще є перевізники, які теж так вважають. Це жах. Сумно, що ні уряд, ні президент, ні депутати не хочуть бачити цю проблему.

Алексей Ляшенко

Рекомендуємо до перегляду: Вся суть Лугандонии и ее "героев"

Розкажи про це друзям

blog comments powered by Disqus