Вівторок, 07 березня 2017 17:16

Фото до матеріалу

Екс-доброволець

Екс-доброволець "Айдару" про блокаду ОРДЛО: "Сьогоднішній "путінг" у Краматорську все остаточно розставив на місця."

Я довго вагався щодо свого ставлення до блокади ОРДЛО і утримувався від публічних висловлень.
На початку навіть був швидше "проти", аніж "за" - хоч і поділяв справедливі та законні вимоги акції (для мене якось очевидно, що в країні йде війна, війна проти РФ...), але по-перше я загалом легітиміст і дуже не люблю самоуправства та кримінальтних дій без крайньої на те необхідності (а щоб там не казали, перекриття колій - самоуправство та кримінальний злочин), по-друге, викликали (і досі викликають...) дуже багато запитань конкретні виконавці цього на початку явно замовного "цирку", більш ніж сумнівні нардепи довокло тощо...

 


Але сьогоднішній "путінг" у Краматорську все остаточно розставив на місця.
Влада перейшла одну з "червоних ліній", за якою спрацьовує вже не так глибокий аналіз, як безпомильне естетичне чуття, базоване на етиці, відчутті смаку та довгому досвіді совєцьког та пост-совєцького життя.
Якщо власники заводів зганяють своїх роботяг на офіціозний мітинг, мета якого - організувати "глас народу" з вимогою "власть употрєбіть", "пріжать к ногтю" тощо - ми, хто жив в СРСР та при "ригах", добре знаємо про що це свідчить, до чого веде та чим закінчується. "Группа рядових удавов із провінціі трєбуєт..." ( (с) Фазіль Іскандер), "пятихвилинка ненависті", "а апєльсінчікі-то наколотиє!.." тощо - ми все це знаємо, проходили.
Тепер справа нашої честі та гідності - підтримати законні вимоги блокади та не допустити силового розблокування.
Репост та мобілізація.

Evgen Dykyj

Розкажи про це друзям

blog comments powered by Disqus