Середа, 13 грудня 2017 09:34

Фото до матеріалу

"Це по суті МУЛЬТIК." Семен Семенченко прокоментував результати експертизи "плівок Курченка - Саакашвілі"

иждень тому генпрокурор Луценко заявив що наші сусіди по табору на Грушевського - Рух Нових Сил отримують фінансування від Курченка. Я відразу не повірив в це. Хоча б тому що до Курченка нібито "був" Олійник, до Олійника вже "був" Коломойський. Проте були i люди які поставилися до цієї версії серйозно.

Вчора журналісти оприлюднили результати експертизи "плівок Курченка" Київської незалежної судово-експертної установи. Експерт з фоноскопії зробив чіткий висновок:

Записі змонтовані, мають щонайменше 24 фрагменти, 
Не можуть бути доказами у суді, 
Фрагмент висловів про захоплення Харкова може бути врізаним з іншої розмови, Фрагмент розмови "Курченко"-"Саакашвілі" може бути зроблений шляхом поєднання елементів різних розмов.

Матеріал, який продемонструвала Генпрокуратура, це щось похідне. Яку обробку воно пройшло, ми можемо лише здогадуватися. Як ми можемо здогадуватися про творчі задуми того, хто цей дайджест складав. Це по суті МУЛЬТIК.
"Найбільша проблема у тому, що люди масово ставляться до цього як до якогось доказу. Хоча воно в принципі доказом не є".

Я розумію що під час війни дуже важко повірити в те що влада бреше і цинічно порушує Закони. Повірити в це богатьом страшно і некомфортно. Але без розуміння рівня пі#деца ми ніколи не зможемо з нього вибратися.

Відкрийте очі. І це вже крок на шляху до виправлення ситуації

Семен Семенченко

Рекомендуємо до перегляду: Саакашвілі про аудіозаписи:

Розкажи про це друзям

blog comments powered by Disqus