Четвер, 16 лютого 2017 20:13

Фото до матеріалу

Бомба! Ось така вона енергетична незалежність. Це взагалі...  3:)

Бомба! Ось така вона енергетична незалежність. Це взагалі... 3:)

Тендерний комітет держпідприємства НАЕК «Енергоатом» має намір довірити обслуговування ядерних реакторів Південно-Української АЕС компанії, яка належить російському «Газпрому» і знаходиться під санкціями США.

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив, посилаючись на дані в електронній системі держзакупівель Prozorro блогер Віктор Велла.

«Спочатку там було 3 учасники, один з яких - українська компанія, але 14 лютого на День закоханих тендерний комітет прийняв рішення прибрати одного з них. Здогадуєтеся кого? Бінго, рішенням комітету був виключений, звичайно ж, Український інститут Патона, залишивши при цьому дві фірми які перебувають під санкціями Держдепу США, а їх власник - російський «Газпромбанк» », - пише блогер.

Згідно з даними в системі Prozorro, мова йде про чеських компаніях ÚJV Rez і ŠKODA JS, друга з яких дійсно знаходиться в списку санкцій Департаменту казначейства США.

Перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Максим Нефьодов в коментарях до посту блогера зазначив, що дискваліфікація інституту Патона через, нібито, відсутність досвіду виконання аналогічних договорів «на перший погляд виглядає неправомірної», оскільки в пакеті їх документів є відповідні договори.

Розкажи про це друзям

blog comments powered by Disqus