П'ятниця, 19 травня 2017 13:54

Фото до матеріалу

Безвіз для України настільки дістав росіян, що Лавров на Кіпрі видав

Безвіз для України настільки дістав росіян, що Лавров на Кіпрі видав "новий хіт"

На Кіпрі, за словами дипломата Дмитра Кулеби, "прозвучали всі класичні твори автора - Блокада Донбасу, Заборона російської мови і Нацисти"

Глава зовнішньополітичного відомства держави-окупанта Росії Сергій Лавров поскаржився на засіданні керівників МЗС країн Ради Європи на "візову дискримінацію росіян" у тимчасово окупованому російськими військами Криму. Про це у себе в Facebook написав постійний представник України при РЄ Дмитро Кулеба.

"На засіданні Комітету міністрів Ради Європи в Нікосії тільки що з сольною програмою виступив Сергій Лавров. Прозвучали всі класичні твори автора, зокрема, добре відомі слухачам "Блокада Донбасу", "Заборона російської мови" і "Нацисти", - іронізує дипломат.

За словами Кулеби, глава МЗС РФ на Кіпрі "презентував новий хіт" - "Візова дискримінація росіян в Криму".


Як вважає постпред офіційного Києва в РЄ, безвізовий режим з країнами Євросоюзу російських чиновників і політиків "дістав до самих до глибин".

"І про настрої в Криму це також багато говорить", - додав Кулеба.

17 травня 2017 роки ЄС законодавчо скасував візи для українців.

18 і 19 травня в Нікосії проходить 127-а сесія Комітету міністрів Ради Європи на рівні міністрів. Міністр закордонних справ Павло Клімкін відбув на Кіпр для участі в цьому заході.

 

Рекомендуємо до перегляду: "Лаосская народная республика"

Розкажи про це друзям

...