Вівторок, 18 квітня 2017 18:46

Фото до матеріалу

Анатолій Гриценко:

Анатолій Гриценко: "Ця загроза – небезпечніша ніж навіть війна!"

Ця загроза – небезпечніша ніж навіть війна.

270 вчителів, у тч 167 – вищої категорії, 26 – І категорії, 47 – ІІ категорії та 30 спеціалістів, пройшли тестування на основі минулорічного ЗНО для школярів.

Лише 49 (18%) вчителів вищої категорії отримали 10-12 балів, що дає право школярам безперешкодно обрати спеціальність і претендувати на держзамовлення. Решта вчителів, у тч 118 – ВИЩОЇ категорії, свій (учнівський) тест провалили: 150 отримали 7-9 балів, 67 – 4-6 балів, четверо – 1-3 бали. Загальний середній бал – 7,9.

 

Це проблема не Буковини, де провели тестування вчителів - це загроза загальнодержавного характеру. Як на мене, вона небезпечніша ніж навіть війна. Без перебільшення.

Замість сліпого мавпування і горе-новацій на кшталт переходу на 12-річне навчання, школі потрібна дійсно рішуча й ефективна реформа. Від перегляду змісту навчальних планів і програм, методик навчання, оновлення матеріально-технічної бази шкіл - до суттєвого підвищення рівня оплати праці вчителів у поєднанні з жорсткими вимогами до якості їхнього навчання наших з Вами дітей. Не атестат школа повинна давати - знання і світогляд, плюс інтерес і поклик до нових знань, з яким людина далі йтиме через усе своє доросле життя.

Джерело: https://pogliad.ua/news/education/bukovinski-vchiteli-sklali-zno-na-7-9-baliv-330762

 

Анатолій Гриценко

Розкажи про це друзям

blog comments powered by Disqus