Середа, 08 березня 2017 12:24

Фото до матеріалу

"Не залишилось нікого" Історія загиблого бійця зачепила до сліз українців

Молодий хлопець, який був круглим сиротою, віддав життя за щасливе майбутнє України У зоні АТО загинув 20-річний український боєць Олександр Веремеєнко (позивний "Фартовий").

Про це повідомив волонтер Ян Осока на своїй Facebook-сторінці.

"У нього не було батьків, він тільки почав збирати гроші на власну оселю, він не встиг створити сім'ю. Доля дала йому так мало, доля не дала звичного багатьом щастя, але встигла забрати життя, яке тривало лише двадцять років і обірвалось у бою за щастя інших.

"З Луганщини" - написав він в автобіографії. "Українець" - написав він в ній.

Олександр Юрійович Веремеєнко (позивний Фартовий) народився 16.07.1996 року у місті Старобільськ Луганської області.

Хлопець ріс сиротою, закінчив школу - інтернат міста Сєвєродонецьк, після чого вступив до Сєвєродонецького вищого професійного училища №98, яке закінчив 2015 року, здобувши фах "гіпсокартонник - електромонтажник". Негайно продовжив навчання вже у Рубіжанському технікумі за фахом "електрогазозварювальник".

29.07.2016 року підписав із ЗСУ контракт на три роки. З 15 жовтня минулого року перебував у зоні війни. Знаходячись на нулі, Олександр Юрійович навіть відпрошувався до технікуму, коли прийшов час зимової сесії.

Матрос, гранатометник батальйону морської піхоти 36-ї окремої бригади морської піхоти.

Загинув 6 березня близько 13:00 в районі селища Водяне Волноваського району Донецької області внаслідок кульового пораненя, отриманного під час бою.

Поховають Героя завтра, 8 березня, у селі Чмировка Старобільського району Луганськоі області. У нього не залишилось нікого, лише двоє братів (одного з яких всиновили американці) та тітка, з якою він багато часу розмовляв телефоном.

Я ніколи ще не писав таких страшних слів: "не залишилось нікого".

Завтра, післязавтра, через рік ми будемо вітатись, цілуватись, сміятись, розмовляти з рідними, коханими, дітьми, батьками. Ми будемо робити це безтурботно та щасливо, весело та спокійно.

Заради цього й впав на Сході один хлопець, в якого не було нікого." - розповыдає Ян.

Розкажи про це друзям

blog comments powered by Disqus