Неділя, 26 листопада 2017 14:36

Фото до матеріалу

ФК

ФК "Шахтар" відреагував на гучний скандал щодо заборони дітям вдягнути футболки з написом "Мій тато - герой" перед матчем проти "Олімпіка"

У донецькому "Шахтарі" відповіли з приводу скандалу навколо акції "Мій тато - герой". Перед початком матчу проти "Олімпіка" гравці двох донецьких клубів, а також діти, які супроводжували футболістів, не наділи футболки на підтримку бійців АТО.

Як повідомили "Апострофу" в ФК "Шахтар", донецький клуб проведе акцію для дітей учасників АТО під егідою ФФУ в середу, 29 листопада, перед початком домашнього матчу Кубка України в Харкові.

Що стосується матчу з "Олімпіком", то в "Шахтарі" підкреслили, що "гірники" не були господарями поля і не могли заборонити супернику, а також дітям вийти в футболках на підтримку воїнів АТО.

"Ми ніяк не могли заборонити "Олімпіку" виходити в футболках, як і дітям", - відзначили в донецькому клубі.

 

Також в "Шахтарі" надали "Апострофу" лист від ФФУ з проханням сприяти в реалізаціі акції на честь Дня Збройних сил України.

Нагадаємо, раніше телеканал "1+1" у своєму сюжеті повідомив про те, що в "Шахтарі" заборонили дітям надягати футболки з написом "Мій тато - герой" перед матчем проти "Олімпіка".

 

Розкажи про це друзям

blog comments powered by Disqus