У Дніпропетровську триває унікальний експеримент по залученню до класичної музики маленьких дітей

Дніпропетровський будинок органної і камерної музики за участю управління культури міської адміністрації вже другий рік проводить концерти класичної музики для дітей. Батьки приводять дітей, починаючи з 2-3 річного віку. Але вікових обмежень немає: якщо батьки захочуть, вони зможуть привести і зовсім малюків.

Діти мають можливість почути твори Чайковського, Баха, Бетховена, Моцарта та інших композиторів. При цьому робити це вони можуть в колективі таких же дітей і їх батьків. Дійсно, маленьку дитину далеко не всі і не завжди можуть взяти на «дорослий» концерт класичної музики. Він може злякатися, почати вередувати. На «дитячих» концертах навіть якщо хтось і вередує, то все ставляться до цього з розумінням. Та й трапляється це рідко. Діти сприймають відвідування культурного закладу як гру і можливість спілкування з однолітками.

Чим раніше маленька людина, нехай навіть несвідомо, долучиться до прекрасного, тим більша ймовірність того, що з нього виросте цілісна і гармонійна особистість. Ставши дорослим, така людина буде відпочивати не біля телевізора з пляшкою пива, а слухаючи чудову музику.

Долучатися до класики діти зі своїми батьками можуть об 11.00 в першу неділю кожного місяця за адресою: пр. Нігоян Сергій Гагікович, 66.

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Алина Орлова / автор статьи
«Странно говорить о дискриминации и ущемлении прав в век вроде бы полного принятия и толерантности» — так начинается история информационного портала «ВIЧЕ».
VICHE
https://teleportrooms.com/