Про Дніпро, «Вар’яти-шоу» та політику: ексклюзивно з Сергієм Притулою

1 квітня справжній гумор з українським колоритом повертається до Дніпра. Сергій Притула розповів команді MistoNews про те, що відбувається за лаштунками популярного шоу, як «Вар’яти» підкорюють Європу та про що мріє кожен ведучий.

— Чи є у вас улюблений номер в «Вар’ятах»? Якщо так, то який?

— Я не можу виділити якийсь окремо взятий. За майже 7 років роботи у хлопців було багато матеріалу, яким я пишаюсь.

 — Є таке, що публіка сприймає/любить найбільше якийсь номер і просить його показати ще раз?

— На концертах ми не практикуємо «номерів на біс». А коли приїжджаємо наступного разу, то програма відрізняється від попередньої на 100%, тож повторення номеру знову не можливе.

— Ви дуже популярний і встигли взяти участь у багатьох проектах, можливо у вас є «шоу мрії», в якому ви хотіли б бути ведучим?

— Поганий той ведучий, який не хоче мати власного late night show. Проте на появу такого, наприклад, на каналі, де я працюю, немає ні волі керівництва, ні гідного бюджету.

— Чи є у вас помічник/директор або, можливо, ціла команда фахівців, які допомагають вам організовувати робочий процес?

— У «Вар’ятах» — це невеликий адмінкорпус, який складається з фінансового директора, концертного директора, піар-менеджера та адміністратора. Які закривають всі питання від контактів з організаторами концертів і до сплати податків, від концертного одягу і до зйомок інтерв’ю, від того, як заповнити документи на британську візу для акторів і до того, де хлопці повечеряють після концерту. Якщо говорити про мене окремо, як про ведучого, то я підпорядкований двом керівникам творчих об’єднань Нового каналу, його ж (каналу) піар-служба веде мої контакти з мас-медіа. Є ще окремо директор, який займається історією роботи на корпоративних заходах та виступає агентом під час долучення мене до рекламних кампаній.

— Ви вже не вперше приїздите до Дніпра з концертами. Тож, на вашу думку, яка вона, дніпровська публіка?

Напрочуд любляча. Ми відчули це з першого ж концерту. У нас не було «розкачки» у Дніпрі, як це бувало у інших містах. Коли тебе не показують по ТБ, то, зазвичай, перший концерт – це 40-50% залу, які прийшли подивитись на Притулу. А вже з другого чи третього концерту аншлаг! Дніпро вистрілив аншлагом з першого разу і не зупинився! Зараз будемо мати 2 концерти в один день! За енергетикою залу можу порівняти дніпровську публіку з львівською. І там, і там у нас концерти замість запланованих 2-х годин тривають, в середньому, по 2.25-2.30. Але будемо з цим боротися.

— Що вам впадає в око і здається найбільш кумедним у Дніпрі? Чи траплялися з вами у нашому місті веселі випадки?

— Так, траплялися. Але я думаю, що нам краще про це не спілкуватись. У мене ж позитивний образ на ТБ.

— Що робити, коли над твоїми жартами не сміються?

— Висновки!

Що заважає вам зосередитись на творчій праці?

— Ситуація на фронті.

— У якому випадку ви б відмовились вийти на сцену?

— Не уявляю.

— Концерти та виступи, певно, потребують багато енергії. Як відновлюєте сили, чому присвячуєте вільний час?

— Сон, син, друзі.

— Чи з’явилось у вас останнім часом нове захоплення, хобі?

— Мені б на старі час знайти.

— Вар’ят, за вікіпедією, означає божевільний, несповна розуму. А яку божевільну штуку ви б хотіли утнути у реальному житті, поза сценою?

— Розбити лице кільком українським політикам. Достатньо божевільно?

— Над якими новими ідеями/проектами працюєте зараз? Яких новин чекати вашим шанувальникам найближчим часом?

— Є одразу 4 проекти, над якими я зараз ламаю голову, бо не знаю, як вибудувати пріоритетність. Хочеться все і одразу, а на розробку кожного треба місяців по 2-2,5. На впровадження ще більше. Справлюсь, зроблю, тоді розкажу!

— З якими складностями вам довелося зіштовхнутися на перших етапах розвитку україномовного гумористичного шоу?

— Неготовність прокатників везти нас на Лівий Берег і Південь. Не вірили, що 100% україномовне шоу буде там мати успіх. Тому, хто з організаторів не злякався ризикнути, той сьогодні має зиск, роблячи нам по 2 концерти у Дніпрі. У всьому іншому ніби одразу справлялись.

— Найближчим часом «Вар’яти-шоу» знову виступатимуть у Лондоні. Час від часу ви гастролюєте закордоном – Чехія, Великобританія. Які ще країни плануєте підкорити?

— Цього року розглядаємо ще варіант Німеччини і маємо врешті-решт «взяти» США та Канаду. Ми вже просто третій рік намагаємось туди потрапити. Минулого року вже навіть канадські робочі візи були на руках, але тамтешні організатори «прокинули».

— Як ви, як ведучий нацвідборів, оцінюєте шанси України на перемогу на Євробаченні цього року?

— Не готовий відповісти, не ознайомлений з матеріалами конкурентів в достатній мірі. З тих гостей, які були гостями в нас на національному відборі, запам’ятались Білорусь та Іспанія. Однозначно групі Оторвальд буде дуже непросто перемогти.

— Про що ви мрієте, засинаючи вночі?

— Я не мрію, я будую план наступного дня.

  • Довідка

ВАР’ЯТИ-ШОУ було створено в 2010 році кращими представниками українського гумору. Шоу позбавлене російської мови та нецензурної лексики, практично відсутні жарти «нижче пояса» та на політичну тематику – переважає побутова тема. Очільник Вар’ятів – відомий український шоумен та телеведучий Сергій Притула. Сьогодні до складу Вар’яти-шоу входять артисти: Володимир Жогло, Володимир Ковцун, Віталій Тильний, Сергій Полупан, Валентин Сергійчук, Сергій Притула. Восени 2016 відбулася прем’єра Вар’яти-шоу в ефірі Нового каналу. Зараз йде підготовка до 2-го сезону шоу.

  • Слідкуй за ними

  • Офіційний сайт
  • Сторінка у FaceBook
  • Сторінка у Іnstagram
  • Сторінка у ВК
  • Сторінка у Youtube

Матеріал підготували Марія Маленік, Дарія Адилова, Владлена Скаченко

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Алина Орлова / автор статьи
«Странно говорить о дискриминации и ущемлении прав в век вроде бы полного принятия и толерантности» — так начинается история информационного портала «ВIЧЕ».
VICHE
https://teleportrooms.com/