Не публичный Резниченко обновился в Facebook

Губернатор Днепропетровской области запускает персональную страницу в «Facebook».

В последнем посте сообщается об изменении названия и контента страницы.

«З першого дня появи хештега # Команда_Резніченко, який народився у відповідь на непублічність мене, як губернатора, який щиро вважає, що треба робити, а не говорити… З початком нового політичного сезону, за традицією почався з початком осені, кількість питань і до мене і до моїх заступників і радників на тему на які вибори ми йдемо і яку політичну силу підтримуємо, зросла в рази… Ми щиро вважаємо, що за політиками повинні йти управлінці. Нам не цікава політика. Тому, щоб прибрати двозначність, дана сторінка в FB припиняє своє існування в тому вигляді, в якому вона велася до цього, і буде трансформована в мою офіційну сторінку як Голови Дніпропетровської ОДА», — говорится в сообщении.

Известно, что губернатор очень редко проводит пресс-конференции, а спикерами обычно выступают его заместители и советники. Интересный факт, в рейтинге (по версии «Ділова столиця») губернаторов Валентин Резниченко занимает 19 место из 23.

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Алина Орлова / автор статьи
«Странно говорить о дискриминации и ущемлении прав в век вроде бы полного принятия и толерантности» — так начинается история информационного портала «ВIЧЕ».
VICHE
https://teleportrooms.com/