Днепр скорбит. Умерла известная волонтер

В Днепре скончалась волонтер «Вокзал-Днепр» Людмила Таран. Трагедия произошла вчера, 6 августа. 37-летнюю женщину обнаружили дома. Она легла спать и больше не проснулась.

«Учора весь день виловлювала у себе в стричці співчуваючих загибелі депутатки-регионалки. Мовляв не можна радіти, донечка сиротою залишилась і таке інше, що цікаво-патріоти у вишіванках та українською це писали. А сьогодні померла чудова людина, волонтер з куточку Дніпровського залізничного вокзалу, де військових тепло зустрічали, Людмила Таран. Ця людина, жила для людей, хоча то була работа як раз загиблої регионалки, яку вона не виконувала. Тож в мене запитання: Ви, шкури, які учора сльози лили за бережною, де ваши пости співчуття родині Людмили? Світ та наша країна реально святу людину втратили та синочок сиротою залишився. То де? Ригі та їх друзі, де ваше «давайте вимкнемо політику та увімкнемо серця»? Світла пам’ять, Людмила… Бережи там тепер наших воїнів на небі», — написал Марина Комарова на своей странице в Facebook.

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Алина Орлова / автор статьи
«Странно говорить о дискриминации и ущемлении прав в век вроде бы полного принятия и толерантности» — так начинается история информационного портала «ВIЧЕ».
VICHE
https://teleportrooms.com/